Новини

LHR-обмеження майнінгу криптовалюти Ethereum відеокартами серії GeForce RTX 30 повністю прибрали для Windows та Linux

LHR-обмеження майнінгу криптовалюти Ethereum відеокартами серії GeForce RTX 30 повністю прибрали для Windows та Linux

Минулого року компанія Nvidia обмежила можливість майнінгу Ethereum на своїх відеокартах GeForce RTX 3080, RTX 3070 та RTX 3060 Ti. На таких графічних процесорах з’явилося додаткове маркування Lite Hash Rate (LHR). Компанія NiceHash, що розробила програмне забезпечення QuickMiner і Excavator, зламала алгоритм Nvidia і змогла повернути відеокартам LHR їхню 100% продуктивність при майнінгу Ethereum.

З моменту появи LHR ПЗ NBMiner вдалося відновити до 70% продуктивності на відеокартах з LHR-обмеженням. Водночас програма T-Rex дозволяла одночасно майнити дві різні криптовалюти, щоб використовувати 30%, що залишилися, з користю.

QuickMiner підтримує лише алгоритм DaggerHashimoto (Ethash). Програмне забезпечення добре працює на Windows. Розробники повідомили, що їх програмне забезпечення може розблокувати практично будь-яку відеокарту на платформі Ampere, за винятком GeForce RTX 3050 і GeForce RTX 3080 12 ГБ (останні дві використовують новіший алгоритм LHRv3).

Команда NBMiner (NebuMiner v41) також розробила програмне забезпечення, що розблоковує 100% продуктивність при майнінгу на відеокартах GeForce RTX 30.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: