Новини IT-бізнес 13.10.2023 о 10:03 comment views icon

Microsoft + Activision Blizzard — британський антимонопольний регулятор схвалив угоду-злиття за рекордні $68,7 млрд (оновлено — угоду завершено)

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg

Юрій Орос

Автор новин

Microsoft Activision Blizzard

UPD: для завершення угоди вистачило одного дня — Філ Спенсер, гендир Microsoft Gaming, підтвердив фіналізацію угоди. Відтепер Activision Blizzard офіційно є частиною Microsoft.

https://youtu.be/AYU4q594LJ0

Британський антимонопольний регулятор схвалив угоду Microsoft з Activision Blizzard, вартістю 68,7 млрд доларів. Управління з конкуренції та ринків Великобританії (CMA) дійшло висновку, що угода може бути укладена після того, як Microsoft нещодавно реструктуризувала угоду, передавши Ubisoft права на хмарні ігри для поточних і нових ігор Activision Blizzard. Це рішення відкриває шлях до закриття угоди.

CMA вирішило надати згоду компанії Microsoft Corporation на придбання Activision Blizzard Inc. за винятком прав Activision на хмарні потокові сервіси за межами Європейської економічної зони, за умови, що продаж прав Activision на хмарні потокові сервіси завершиться до завершення Злиття.

— із твердження CMA

Гендир Activision Blizzard Боббі Котік одразу відреагував на новину відкритим листом для своїх співробітників:

Команда,

Сьогодні CMA, регуляторний орган Великобританії, схвалив нашу угоду з Microsoft.

Тепер у нас є всі регуляторні дозволи, необхідні для закриття угоди, і ми з нетерпінням чекаємо на те, щоб принести радість і зв’язок ще більшій кількості гравців по всьому світу.

Ми з головою правління Брайаном Келлі неймовірно пишаємося усіма вами та вашими досягненнями за останні чотири десятиліття. Ми з нетерпінням чекаємо на наступну главу нашої співпраці з корпорацією Microsoft і безмежних можливостей, які вона створює для вас і для наших гравців.

З вдячністю, Боббі

З боку Microsoft виступив президент Бред Сміт:

Ми подолали останню регуляторну перешкоду, щоб закрити це придбання, яке, на нашу думку, принесе користь гравцям та ігровій індустрії в усьому світі.

Курс Стратегический маркетинг.
Від хаосу до системного маркетингу разом із Тетяною Лукинюк, B2C-директором у Kyivstar, колишнім CMO у Coca-Cola, Mars Ukraine та генеральною директоркою у Red Bull Ukraine.
Отримати інформацію про курс

Остання перепона подолана. Чекаємо на офіційне підтвердження угоди про злиття Microsoft та Activision Blizzard. Це повинно відбутися до 18 жовтня.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: