Новини

Microsoft показала свій стрімінговий пристрій Xbox

Microsoft показала свій стрімінговий пристрій Xbox

Глава підрозділу Microsoft Xbox Філ Спенсер показав спеціальний пристрій потокової передачі ігор Xbox. Спенсер опублікував фотографію пристрою у Twitter. Це невелика біла коробка, що нагадує зовнішній вигляд Xbox Series S і призначена для доступу до ігор Xbox через сервіс Microsoft Xbox Cloud Gaming.

Компанія оголосила про плани створення стрімінгового пристрою Xbox минулого року. Тоді багато хто припустив, що він матиме вигляд флешки, що підключається безпосередньо до порту HDMI. Однак насправді пристрій, відомий за кодовою назвою Keystone, схожий на коробку, що підключається до монітора або телевізора через кабель.

Ймовірно, стрімінговий пристрій Xbox також забезпечуватиме доступ до мультимедійних застосунків, таких як Netflix. Раніше цього року Microsoft повідомляла, що все ще працює над новою версією пристрою. Джерела, знайомі з планами Microsoft, повідомляють, що команда Xbox продовжує працювати над своїм потоковим пристроєм і, як і раніше, планує вивести його на ринок. Але коли це станеться, поки що не відомо.

Курс
Розробка на Python
Опануйте популярну мову програмування, щоб заробляти від $1300 через рік
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Python

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: