banner
Новини Кіно 21.04.2026 comment views icon

На прем'єрі байопіку "Майкл" у Голлівуді з'явився син Короля поп-музики

author avatar

Софія Шадріна

Авторка новин

На прем'єрі байопіку "Майкл" у Голлівуді з'явився син Короля поп-музики / Getty images

Прінс Джексон, старший син Майкла Джексона та виконавчий продюсер фільму, вийшов на червону доріжку лос-анджелеської прем’єри байопіку “Майкл” у театрі Dolby 20 квітня. Його присутність стала особливо помітною на тлі тривалого конфлікту між його сестрою Паріс Джексон та виконавцями батьківської спадщини.


Прем’єра зібрала численних зірок: Ашер, Мартін Лоуренс, Колман Домінго, Майлз Теллер, Ніа Лонг, Лора Гар’є, а також члени родини Джексонів — Джекі, Марлон, Джермейн та Ла Тоя. На заході з’явився й Джаафар Джексон, який виконує в стрічці головну роль.

Фільм режисера Антуана Фукуа охоплює життя Майкла Джексона від ранніх виступів з Jackson 5 у 1960-х до становлення сольної кар’єри. Стрічка розповідає про шлях музиканта від відкриття його надзвичайного таланту як лідера Jackson Five до митця-візіонера, чиї творчі амбіції живили невпинне прагнення стати найбільшим артистом у світі.

Сценарій написав Джон Логан, а права на виробництво ще у 2019 році придбав продюсер Грем Кінг — той самий, що стоїть за “Богемською рапсодією”, яка зібрала понад $911 млн у світовому прокаті.


Головну роль виконав Джаафар Джексон — племінник зірки, син Джермейна Джексона. Це його перша акторська робота. За словами Джаафара, кастинг тривав два роки і був “не традиційним” за форматом. Після затвердження актор провів інтенсивну підготовку, щоб максимально достовірно відтворити пластику та харизму дядька.

Перші реакції після прем’єри виявились переважно захопленими. Кінокритик Бен Янзен написав у соцмережах, що Джаафар Джексон

“просто феноменальний у ролі Майкла Джексона і повністю втілює поп-зірку покоління”

— і назвав виконання гідним нагород.

Водночас частина глядачів закидає стрічці надмірну прямолінійність і брак психологічної глибини за межами музичних номерів.

Серед гучних імен у касті — Колман Домінго у ролі батька Джо Джексона, Ніа Лонг як мати Кетрін, Майлз Теллер у образі адвоката Джона Бранки та Ларенз Тейт у ролі Беррі Горді.
Скандальні звинувачення на адресу Джексона, за даними ЗМІ, у фінальну версію сценарію не потрапили.

Донька Майкла, Паріс Джексон, від участі у проєкті дистанціювалась і публічно критикувала кастингові рішення та зміст раннього сценарію. Попри сімейні суперечки, виробництво завершили, а бюджет стрічки, за різними оцінками, перевищив $200 млн. Світова прем’єра відбулась у Берліні 10 квітня.

У широкий прокат фільм “Майкл” виходить 24 квітня 2026 року.

Байопік про Майкла Джексона: головну роль у фільмі Антуана Фукуа зіграє 26-річний племінник співака (фото)

Джерело: Deadline

Що думаєте про цю статтю?
Голосів:
Файно є
Файно є
Йой, най буде!
Йой, най буде!
Трясця!
Трясця!
Ну такої...
Ну такої...
Бісить, аж тіпає!
Бісить, аж тіпає!
Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: