Новини

Нові санкції проти рф: Google припинив ліцензування російських Android-смартфонів, а Bloomberg від 2 квітня відключить російським клієнтам доступ до своїх терміналів

Нові санкції проти рф: Google припинив ліцензування російських Android-смартфонів, а Bloomberg від 2 квітня відключить російським клієнтам доступ до своїх терміналів

Мінцифра та її голова Михайло Федоров опублікували перелік обмежень, котрі були введені за останню добу проти росії та/або білорусі. Так, Google припинив ліцензування російських Android-смартфонів. Це означає, що російські компанії більше не  зможуть випускати смартфони з Android на GMS для російського ринку.

Nokia та американська корпорація Lexmark, що спеціалізується на розробці та виготовленні пристроїв для друку та обробки зображень, призупинили постачання до рф.

Найбільша банківська група Нідерландів ING Bank вирішила відмовилася від будь-яких нових бізнес-контактів з російськими чи білоруськими компаніями по всьому світу. Також японські банки, зокрема Mitsubishi UFJ, Sumitomo Mitsui та Mizuho, призупинили доларові транзакції з російським Сбербанком.

TikTok заборонив користувачам із рф розміщувати ролики навіть за допомогою VPN

Курс
UI/UX Design вечірній
Опануйте професію UI/UX-дизайнера за 5 місяців, навчайтесь у вільний час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design вечірній

Бренд організатора азартних ігор Parimatch припинив співпрацю з росією і завершив всі юридичні та технічні процеси виведення франшизи.

Juniper Networks припинив усі продажі, доставку продуктів та послуги підтримки для клієнтів у росії та Білорусі. Але продовжить підтримувати клієнтів та партнерів в Україні (крім Донецької, Луганської областей та Криму).

Велика японська корпорація Fujitsu Limited, виробник електроніки та ІТ-компанія, припинила свої замовлення в росію як на товари, так і на послуги.

Американський розробник програмного забезпечення Veeam припинив усі продажі у рф. Іспанський розробник програмного забезпечення VyOS відмовився від співпраці з російськими організаціями.

Компанія Bloomberg з 2 квітня вимкне для російських клієнтів доступ до своїх терміналів — комп’ютерної системи, яка надає учасникам фінансових ринків інформацію в реальному часі, новини та аналітику.

Виробник напівпровідників Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) припиняє постачання чіпів. Це може зупинити виробництво та впровадження техніки на російських процесорах.

Консалтингова IT-компанія Accenture припиняє роботу у рф, а SEO-платформа Serpstat заблокувала російські акаунти без повернення коштів.

Передплату Apple Music у росії тепер можна сплатити лише за рахунок мобільного телефону.

Російським підписникам сервісу Deezer надійшло повідомлення про припинення роботи «у зв’язку з поточними економічними санкціями».

Найбільший у світі онлайн-маркет продаж вінілу та CD Discogs також недоступний в рф і росіяни більше не зможуть купувати та продавати музику на цьому майданчику.

Niantic (AR-гра Pokémon GO та інші) частково вийшла з рф. А на початку березня Electronic Arts, Rockstar Games та Activision Blizzard перестали продавати свої ігри в росії.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: