Новини

Electronic Arts, Rockstar Games та Activision Blizzard перестали продавати свої ігри в росії

Electronic Arts, Rockstar Games та Activision Blizzard перестали продавати свої ігри в росії

Незабаром після рішення польської студії CD Project Red про припинення продажів своїх ігор у росії та білорусі, відразу три великі ігрові видавці заявили Electronic Arts, Rockstar Games та Activision Blizzard також заявили про підтримку українського народу і про те, що більше не будуть продавати ігри, що їм належать. на території росії.

«Весь минулий тиждень ми стежили за новинами з України і загостренням гуманітарної кризи, що розгортається. Сьогодні ми оголошуємо, що Activision Blizzard зупиняє нові продажі наших ігор у росії, поки триває цей конфлікт. Ми продовжуватимемо шукати способи підтримати український народ.

В результаті наші ігри та контент більше не будуть доступні для покупки в магазині нашого російського регіону в Origin або у додатку EA, у тому числі у ігрових магазинах. Ми також працюємо з нашими партнерами по платформі, щоб видалити наші ігри з їхніх магазинів та зупинити продаж нового внутрішньоігрового контенту в регіоні», — йдеться в офіційному зверненні Electronic Arts. Нагадаємо, що компанії належать ігри FIFA 22, Battlefield 2042, NHL 22.

Таке звернення опублікував директор Activision Blizzard Даніель Алегре у Twitter. Цьому видавцеві належать серії Diablo, Call of Duty та World of Warcraft.

Курс
Розробка на Java
Опануйте популярну мову програмування Java у зручний для вас час, та заробляйте від $1000 на початку кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Java

«Сьогодні ми оголошуємо про зупинення продажів нових ігор та внутрішньоігрового контенту в росії»

А ось від Rockstar Games офіційної заяви не було, але ігри студії вже недоступні в офіційному магазині Rockstar Store. Натомість у Steam та PS Store проекти компанії ще продаються.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: