Новини

Nvidia оштрафували на $5,5 млн за приховування від інвесторів інформації про кількість проданих криптомайнерам відеокарт

Nvidia оштрафували на $5,5 млн за приховування від інвесторів інформації про кількість проданих криптомайнерам відеокарт

Американському виробнику графічних процесорів Nvidia доведеться заплатити 5,5 мільйона доларів за врегулювання звинувачень у незаконному приховуванні інформації від інвесторів. Це стосується даних, скільки відеокарт компанія продала майнерам криптовалюти. Комісія з цінних паперів та бірж США оштрафувала Nvidia, оскільки у звіті за 2018 фінансовий рік вона не розкривала докладну інформацію про продаж графічних процесорів.

Комісія стверджує, що Nvidia ввела в оману інвесторів, повідомивши про величезне зростання доходів, але приховала, що цей успіх залежав від нестабільного ринку криптовалют (а не продажів геймерам). Nvidia не визнала правопорушень у рамках мирової угоди, але погодилася зупинити будь-яке незаконне розкриття інформації та сплатити штраф.

Для інвесторів інформація була важливою, оскільки з урахуванням характеру зльотів та падінь криптовалюти, показники продажів Nvidia не вказують на постійне зростання у майбутньому, що робить грошові вкладення у компанію більш ризикованими.

Побоювання вкладників виявилися цілком обґрунтованими. Криптовалютний крах наприкінці 2018 року (разом з ослабленням китайського ринку) призвів до скорочення прогнозів квартального прибутку на 500 мільйонів доларів та спровокував позов від акціонерів до Nvidia.

Курс
ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖЕР
Ставайте професійним фінансовим менеджером і заробляйте від $500 уже за 2 місяці.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
finmanager

Відеокарти Nvidia та AMD знову з’явилися у продажу. Ціни із січня впали на 30%


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: