Новини

Отримати статус безробітного відтепер можна в «Дії» — на сайті та у застосунку. Як це зробити?

Отримати статус безробітного відтепер можна в «Дії» — на сайті та у застосунку. Як це зробити?

У застосунку та на сайті державних послуг «Дія» з’явилася можливість оформити статус безробітного та отримувати щомісячну допомогу. У Мінцифрі розповіли деталі та опублікували інструкцію, як це зробити.

Скористатися послугою можуть українці, які були офіційно працевлаштовані, але втратили роботу через війну або не можуть продовжувати діяльність як ФОП через воєнний стан і зареєстровані на тимчасово окупованих територіях чи там, де ведуться активні бойові дії. Подати заявку та оформити виплати в «Дії» можна за декілька хвилин, а кошти надійдуть на банківську картку «єПідтримка».

Як скористатися послугою:

  • у застосунку виберіть меню Послуги та пункт Допомога по безробіттю, на порталі — послугу з отримання статусу безробітного;
  • далі підтвердьте, що ви дійсно втратили роботу та не є студентом денної форми навчання;
  • після підтвердження даних виберіть місто та центр зайнятості, у якому хочете отримати статус;
  • за необхідності залиште свої паспортні та контактні дані, виберіть періодичність отримання виплат та картку «єПідтримки», на яку буде нараховуватися допомога. Якщо не маєте картки, можете оформити віртуальну просто в застосунку;
  • уважно перевірте заяву ще раз та підтвердьте її.

Це все. Після того, як працівники центру зайнятості оброблять заявку, в застосунку з’явиться відповідне push-сповіщення про це. На сайті Мінцифри вказано, що подання заяви займає до 5 хвилин, а її опрацювання — 1 робочий день.

Отримати статус безробітного відтепер можна в «Дії» — на сайті та у застосунку. Як це зробити?

Додаткову інформацію щодо послуги та відповіді на найпоширеніші запитання щодо отримання статусу безробіття та призначення виплат допомоги по безробіттю можна отримати на сайті за посиланням.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: