Новини

Пошукова система Apple Search з’явиться не раніше, ніж за 4 роки – The Information

Пошукова система Apple Search з’явиться не раніше, ніж за 4 роки – The Information

За даними The Information, компанія Apple працює над створенням власного пошукового сервісу Apple Search. Однак не слід очікувати його появи вже незабаром. За даними джерела, сервіс може бути запущений щонайменше через 4 роки або й у більш віддаленій перспективі.

Для продовження ефективної роботи над проєктом Apple Search компанії потрібно значно збільшити бюджет відповідної команди. Apple також може укласти угоду з Microsoft Bing, аналогічну тій, яку Apple уклала з Google.

Додамо, раніше ходили чутки, що Apple може запустити власну пошукову систему цього року. Компанія з Купертіно протягом багатьох років демонструвала ознаки зацікавленості у такому сервісі. Ще у 2014 році був виявлений пошуковий робот Applebot, а роком пізніше компанія згадувала про власні фактори ранжирування пошуку. Надалі Apple переманювала співробітників із Google.

Курс
ПОБУДОВА БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Навчіться впроваджувати бізнес-процеси відповідно до нових цілей компанії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
build

Зазначимо, у 2021 році Google заплатила Apple $15 млрд за те, щоб використати свою пошукову систему за замовчанням в Apple Safari. Зараз ця сума, за різними оцінками, може становити $18-20 млрд. Таким чином пошуковий сервіс на пристроях Apple важливий для обох компаній.

Джерело: seroundtable


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: