Новини Новини 02.06.2022 о 18:09

Diablo Immortal на ПК: як пограти у відкриту бету (старт о 20:00)

Тетяна Нечет

Автор новин

Остання частина легендарної франшизи від Blizzard вже доступна на мобільних пристроях з iOS та Android (крім Бельгії та Нідерландів, там заборонені лутбокси). Відкриту бета-версію онлайн-ігри також можна завантажити на ПК. Доступ до гри відкриється 2 червня з 13:00 за східним або 10:00 за тихоокеанським часом (20:00 за Києвом).

  1. Завантажте та встановіть десктоп-програму Battle.net.
  2. Увійдіть у систему, використовуючи свій обліковий запис Battle.net.
  3. Перейдіть у вкладку «Ігри» у верхній частині панелі запуску.
  4. Натисніть Diablo Immortal.
  5. Виберіть «Встановити», щоб завантажити та встановити відкриту бета-версію.

Для відкритої бета-версії Diablo Immortal для ПК потрібно 26,80 ГБ вільного місця на жорсткому диску.

Сюжет Diablo Immortal розгортається між Diablo II та Diablo III. Володар Проклять Скарн збирає величезні армії кровожерливих демонів. Головному герою належить досліджувати землі Санктуарія у пошуках фрагментів розбитого каменю світобудови. Буде доступно вісім зон та шість персонажів: варвар, хрестоносець, мисливець на демонів, чернець, некромант або чародій.

Як і попередні частини Diablo Immortal – це блукалка по підземеллях. Гравець може об’єднатися з іншими, щоб досліджувати та боротися на різних рівнях та у рейдах з супротивниками. З’явився режим PvP, можна створювати клани (Warbands), брати участь у спеціальних рейдах Helliquary на вісім гравців. І найголовніше – під час гри можна перемикатися на іншого персонажа зі збереженням сюжетного прогресу та грати як з ПК, так і з мобільного пристрою. З будь-якого пристрою можна використовувати джойстик. У чатах доступне перетворення мови на текст.

Diablo Immortal на ПК: як пограти у відкриту бету (старт о 20:00)

Системні вимоги

Diablo Immortal на ПК: як пограти у відкриту бету (старт о 20:00)


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: