Новини Технології 18.05.2022 о 13:02

Reuters: SpaceX Ілона Маска може стати найдорожчим стартапом США. Оціночна вартість компанії зросла до $125 млрд

Тетяна Нечет

Автор новин

SpaceX мільярдера Ілона Маска готова стати найціннішим стартапом у США, оскільки оціночна вартість компанії зросла до 125 мільярдів доларів під час продажу акцій на вторинному ринку, повідомили джерела Reuters.

Вартість цих цінних паперів підскочила з 56 доларів за штуку у жовтні минулого року до 72 доларів. Продаж акцій за такою ціною може підвищити оцінку SpaceX до більш ніж 125 мільярдів доларів. У цьому випадку компанія обійде фінтех-гіганта Stripe, який був оцінений у 115 мільярдів доларів за вторинного продажу.

Але агентству Reuters не вдалося дізнатися, скільки акцій було виставлено на продаж компанією, і чи входить до числа продавців виконавчий директор компанії Ілон Маск, який володіє 44% акцій SpaceX і підписав угоду про придбання Twitter за 44 мільярди доларів. Маск також є виконавчим директором компанії Tesla.

Згідно з документами регуляційних органів, SpaceX залучила 337,4 млн доларів у грудні й 1,16 млрд доларів у вигляді акціонерного фінансування у квітні 2021 року.

Днями Ілон Маск не виключив, що купить Twitter дешевше, ніж 44 мільярди доларів. А видання New York Post із посиланням на власні джерела повідомляло, що SpaceX планує продати свої акції обраній групі покупців, і що Маск продасть свої 44% акцій. Вторговані кошти можуть піти на придбання Twitter.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: