Новини Новини 02.03.2022 о 19:06 comment views icon

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 вкотре підтримали українців та розповсюджують інформацію про війну в Україні на весь світ

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/05/Artem-Lysajchuk-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/05/Artem-Lysajchuk-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/05/Artem-Lysajchuk-1-96x96.jpg

Артем Лисайчук

Автор статей та оглядів

Український розробник відеоігор, відомий у всьому світі по іграм «Cossacks» та «S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl» вкотре звернувся до ігрової спільноти усього світу.

 

 

У відео, яке мало би стати новим щоденником розробників про mocapРозробники S.T.A.L.K.E.R. 2 вкотре підтримали українців та розповсюджують інформацію про війну в Україні на весь світРозробники S.T.A.L.K.E.R. 2 вкотре підтримали українців та розповсюджують інформацію про війну в Україні на весь світMotion capture — технологія цифрового запису рухів що використовується у розважальному, медичному, спортивному, анімаційному та кінематографічному програмному забезпечені, GSC Game World під кадри зруйнованих міст України, Чернігова, Харкова, Києва та інших населених пунктів, розповіли, що насправді відбувається в України вже тиждень поспіль.

Наразі команда робить усе, що б забезпечити безпеку своїх працівників та їх сімей, розробка гри відійшла на третій план.

Англійська для IT.
В межах курсу можна освоїти ключові ІТ-теми та почати без проблем говорити з іноземними колегами.
Реєстрація на курс

 

GSC Game World обіцяють повернутися до розробки S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl після перемоги українських військ та звільняння України.

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: