Новини

Сервіс Firefox Relay надає віртуальний номер телефону – щоб зменшити спам на реальний

Сервіс Firefox Relay надає віртуальний номер телефону – щоб зменшити спам на реальний

Служба Firefox Relay від Mozilla, що призначена для приховування реальної адреси електронної пошти, розширює свої послуги шляхом надання віртуальних телефонних номерів. Сервіс генерує номер телефону, який можна вказати для компаній, що можуть спричинити спам або передати номер третім особам.

На номері можна заблокувати будь-які дзвінки або текстові повідомлення та вибрані контакти. Його використання розвантажить основний номер та зробить його безпечнішим для передачі реальної конфіденційної інформації, наприклад кодів доступу. Блог Mozilla зазначає, що люди часто надають свій номер не замислюючись про наслідки.

Firefox Relay

Після реєстрації служба телефонних номерів Firefox пропонує 50 хвилин вхідних дзвінків та 75 текстових повідомлень на місяць. Номер можна використовувати для відповіді на повідомлення останньому відправнику, але вихідні дзвінки та вільне надсилання повідомлень будь-кому залишаються недоступними. Mozilla не виключає появу цих та інших функцій у майбутньому.

Курс
МЕНЕДЖЕР ПО РОБОТІ З КЛІЄНТАМИ
Ставайте затребуваним фахівцем та отримуйте свій офер мрії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
manager

На відміну від електронної пошти Firefox Relay, яка дозволяє створювати кілька адрес, служба телефонних номерів дає вам доступ лише до одного номера та зазначає, що його не можна змінити після вибору. Послуга коштує $4,99 на місяць ($3,99 при оплаті за рік), тоді як служба електронної пошти пропонує вибір між безплатним рівнем та преміум-підпискою вартістю $1,99 ($0,99). При цьому надання e-mail включено до телефонного пакету послуг.

Поки що нова функція є ексклюзивною для США та Канади. Цікаво, що компанія не каже про використання будь-якої форми шифрування текстових повідомлень – втім, і звичайний SMS не є зашифрованим протоколом. Варто мати це на увазі, якщо ви задумалися про використання Firefox Relay для отримання конфіденційних даних.

Firefox тепер може автоматично видаляти відстеження з URL-адрес

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: