Новини Технології 10.02.2023 о 19:26 comment views icon

Стів Возняк критикує Ілона Маска та Tesla за «нечесність», каже, що вони «пограбували» його та його родину, рекламуючи функцію автопілота

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

В інтерв’ю програмі Squawk Box на каналі CNBC Стів Возняк заявив, що Ілон Маск багато в чому схожий на його покійного друга та колегу, співзасновника Apple Стіва Джобса. Водночас він не вірить, що у сфері підприємництва голова Tesla можна порівняти з Джобсом.

«Я відношу їх до категорії вміючих спілкуватися та бажаючих, щоб їх вважали важливою персоною та схожими на лідера культу», — сказав Возняк.

Стів Возняк заявив, що його життя було засноване на абсолютній чесності, але цей опис, на його думку, не можна застосувати до Маска.

«Чесність зникає, коли ви дивитеся на Ілона Маска та Tesla», – сказав Возняк. «Вони вкрали у моєї родини, у мене та у моєї дружини так багато грошей […] з речами, які, на підставі їхніх слів, ми справді вважали реальними».

Возняк мав на увазі електромобіль Tesla, який модернізував у 2016 році. Тоді Tesla вперше запропонувала бета-версію функції Full Self-Driving (FSD), а Маск сказав, що до кінця того ж року автомобіль зможе самостійно їздити країною.

Потім Возняк та його дружина витратили $50 тис. на модернізацію ще одного автомобіля, оснастивши його додатковими камерами та датчиками. За словами Маска, все це мало дозволити автомобілю їздити від узбережжя до узбережжя без втручання водія до кінця 2017 року. Але Возняк каже, що функції автономного водіння автомобіля все ще далекі від обіцяного Маском.

Живий онлайн-курс Swift с нуля від Web Academy.
Почніть самостійно писати код на Swift та створювати мобільні додатки під iOS/iPadOS за 2,5 місяці. Отримайте скіл інтеграції зі сторонніми сервісами! Знижка у розмірі 10% доступна при використанні промокоду "ITC".
Інформація про курс

«Він весь час помиляється», – сказав він. «Це жахливий досвід».

Возняк уточнив, що захоплюється деякими аспектами діяльності Маска. Йдеться про те, як Маск допоміг прискорити перехід автопрому від автомобілів із ДВС до електромобілів. Але не можуть викликати захоплення нечесні маркетингові висловлювання, що вводять в оману. Однак Джобс, на думку Возняка, «не був таким уже нечесним». За Джобса такого не було, щоб споживач щось купував, думаючи, що отримає щось особливе, і не отримував цього.

Нагадаємо, минулого місяця директор із програмного забезпечення автопілота Tesla Ашок Еллусвамі повідомив, що промовідео 2016-го року з демонстрацією роботи автопілота Tesla було інсценованим.

Джерело: techspot

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: