Новини IT-бізнес 03.11.2023 о 15:14 comment views icon

Суд оприлюднив презентацію Apple про конфіденційність із 2013-го. Дісталося всім конкурентам

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg

Юрій Орос

Автор новин

Суд оприлюднив презентацію Apple про конфіденційність із 2013-го. Дісталося всім конкурентам

Антимонопольний процес Міністерства юстиції США проти Google забезпечив доступ до презентації для Тіма Кука 2013 року, де Apple аналізує політику конфіденційності конкурентів, зокрема Google, виставляючи їх не в найкращому світлі. В одному зі слайдів говориться прямим текстом: «Android — це масивний пристрій для стеження».

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Apple slides

Слайди відредаговано, щоб прибрати інформацію, яка не стосується судового розгляду, передає ArsTechnica. На слайді «Хронології приватності» викреслені певні дати й події. Там згадуються «впровадження Facebook у 2007 році функції Beacon, яка відстежує користувачів, навіть якщо вони відмовляються від неї», і запуск Microsoft «IE8 з вимкненими за замовчуванням налаштуваннями конфіденційності». Внизу є цікава нотатка дрібним текстом:

Автоматичне забезпечення конфіденційності для споживачів ускладнить для Microsoft отримання прибутку від продажу онлайн-реклами. Microsoft створила свій браузер таким чином, що користувачі повинні свідомо вмикати налаштування конфіденційності кожного разу, коли вони запускають програмне забезпечення.

Apple slides

На слайді Accounts (Облікові записи) Apple зазначає, що її екосистема дає змогу створювати окремі облікові записи для iCloud, App Store та iTunes Store на одному пристрої, а Siri, застосунок Maps та рекламний сервіс iAd «не використовують Apple ID». Для порівняння, Google «об’єднує дані в різних сервісах», не підтримуючи окремі облікові записи, і «єдиним адекватним варіантом використання є повна автентифікація».

Apple особливо критикує телефони Samsung на Android. Після використання S-Voice від Samsung, який вже припинив своє існування, «подальші дані голосового пошуку надсилаються до Vlingo (бекенд для S Voice) і не можуть бути відключені…».

На слайді, присвяченому Картам, Apple просто зазначає, що «в Картах не показуються рекламні оголошення», і немає зв’язку між застосунком і користувацьким Apple ID або iAd. «Вся активність у Google Картах пов’язана з обліковим записом Google і змішується з рекламними даними». Схожа конструкція й на слайді Пошуку та реклами: «Пошукові запити прив’язані до облікових записів Google, і все це змішано з іншими сервісами», — зазначає Apple.

Курс Аналітик даних.
Протягом 4 місяців ви вивчите повний набір інструментів для аналізу даних та отримаєте можливість працевлаштування в Laba Group.
Ознайомитись з курсом

Наприкінці Тіму Куку нагадали цитату Стіва Джобса 2010 року про те, що «Apple ставиться до конфіденційності надзвичайно серйозно». Таке враження, що це підготовлено не для людини, яка знається на роботі своєї компанії, а для стороннього спостерігача. Наче від початку готувалися до цього суду.

Суд оприлюднив презентацію Apple про конфіденційність із 2013-го. Дісталося всім конкурентам

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: