Новини Софт 12.05.2022 о 17:46

У Google Keep нарешті має з’явитися форматування тексту

Вадим Карпусь

Автор новин

Google випустила програму для створення нотаток у березні 2013 року. Але тільки зараз, більш ніж через 9 років, розробники мають намір додати в Google Keep можливість форматувати текст – виділяти його жирним шрифтом, курсивом і підкресленням.

Нові функції поки що не доступні користувачам. Дізнатися про них вдалося завдяки декомпіляції останньої версії додатку, завантаженого Google у Play Store. Версія Google Keep 5.22.182.00 для Android містить код, що забезпечує роботу з перемикання (включення) жирного, курсивного та підкресленого форматування. Також у додатку були додані іконки для кожного стилю, і вони досить стандартні для Google. Вони збігаються з тими, що використовуються в Docs, Sheets та Slides. Як очікується, користувачам будуть доступні команди «Показати елементи керування форматуванням» та «Очистити форматування».

В Google Keep наконец может появиться форматирование текста

З моменту появи додаток Google Keep дозволяв використовувати тільки звичайний текст у тілі нотатки. Це ускладнювало виділення ключових моментів, хоча як обхідне рішення іноді застосовувалися великі літери. Поки що версія Google Keep 5.22.182.00 теж не дозволяє форматувати текст. Ймовірно, компанія спочатку має намір оновити версію для iOS, вебверсію та провести оновлення на стороні сервера.

Джерело: 9to5google


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: