Новини Новини 06.04.2022 о 20:46

Українці створили браузерну гру, в якій Ілон Маск б’ється з кадировим та путіним

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Майже місяць тому Ілон Маск викликав путіна на бій за Україну. Тоді дочекатися відповіді від путіна не вдалося, а натомість Маску відповідав рогозін. Бій Ілона Маска і путіна насправді так і не відбувся. Але вони все ж таки можуть зійтися у віртуальному поєдинку у грі Musk vs putin, створеній українськими розробниками. Мета проєкту – привернути увагу до війни в Україні та зібрати пожертвування для постраждалих.

Курс PR-комунікацій.
Навчимо писати пресрелізи, які працюють.
Хочу

Musk vs putin – украинцы создали игру, в которой Илон Маск бьётся с кадыровым и путиным

Браузерна гра Musk vs putin створена на базі Unity. Це простий файтинг, у якому доступне лише управління переміщенням (стрілками), два види ударів та блокування атак суперника. Гравцеві доведеться битися за Ілона Маска, а його суперниками виступають спочатку кадиров, а після перемоги над ним можна битися з «босом» – путіним. При цьому Маск бореться лише однією рукою.

Musk vs putin – украинцы создали игру, в которой Илон Маск бьётся с кадыровым и путиным

Бої у грі Musk vs putin розгортаються на тлі зруйнованого Маріуполя під музичний супровід у вигляді пісні «Ой у лузі червона калина». Після перемоги над окупантами відкривається сторінка з посиланням на сторінку збору пожертв для біженців та потерпілих від війни українців.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: