Новини Новини 22.04.2022 о 18:02

В США у ютубера відібрали ліцензію пілота за відео падіння літака

Максим Григор'єв

Автор новин

Після виходу ролика на YouTube «I Crashed My Plane» від відеоблогера Тревора Джейкоба, Федеральне авіаційне управління США (FAA) вирішило позбавити його ліцензії та накласти штраф.

У відео, яке набрало з грудня 2021 майже 2 млн переглядів, Джейкоб вистрибує з парашутом з навчального літака.

У листі регулятор написав, що блогер «продемонстрував відсутність обережності та відповідальності, вирішивши вистрибнути з літака», і запідозрив Джейкоба у навмисній катастрофі літака.

Регулятор додає, що ютубер не намагався перезапустити двигун, зв’язатися з авіадиспетчерською службою за підтримкою або знайти місце для посадки, попри такі можливості. Агентство вважає, що він не намагався врятувати літак. Ставиться під сумнів й відмова двигуна, про яку блогер заявляв у ролику. Джейкоб відкрив двері літака ще до початку уповільнення пропелера, що може говорити про заплановану заздалегідь аварію.

Журнал Flying додатково зазначає, що зазвичай Джейкоб не носить парашут під час польотів, але цього разу чомусь надів. При цьому не схоже, щоб літак був у чудовій формі, і звіти показують, що він перебував у «поганому стані й потребував капітального ремонту», а Джейкоб намагався відремонтувати його самостійно. Літак є вінтажною моделлю 1940 року, тому проблеми з двигуном у нього цілком могли бути.

Первый норвежский электросамолёт с пассажирами на борту потерпел крушение


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: