Новини

Valve почала тестувати в десктопному клієнті Steam інтерфейс користувача Steam Deck

Valve почала тестувати в десктопному клієнті Steam інтерфейс користувача Steam Deck

Компанія Valve запустила можливість випробувати нову версію режиму Steam Big Picture, де ігровий клієнт нагадує інтерфейс портативного комп’ютера Steam Deck. Це нововведення, яке вперше анонсували ще у липні 2021 року, покликане підвищити зручність роботи зі Steam при використанні геймпада.

Компанія попереджає, що новий інтерфейс користувача має «шорсткості». Тому вона хоче зібрати відгуки спільноти про нього. На додаток до оновленого вигляду Valve також тестує нові функції, у тому числі універсальний пошук, який показуватиме результати з бібліотеки користувача, списку друзів та магазину. Крім того, тестуються оновлення для швидкого доступу, системних меню і конфігуратора контролера.

Щоб протестувати новий режим Big Picture, потрібно увімкнути використання бета-версії клієнта. Це можна зробити за допомогою меню налаштувань: кнопка «Steam» у верхньому лівому куті екрана > «Установки» > «Акаунт». Тут у розділі «Бета-тестування» потрібно натиснути кнопку «Змінити» і у меню вибрати пункт Steam Beta Update. Після цього потрібно натиснути кнопку «ОК» і перезапустити Steam, щоб завантажити оновлення.

Потім потрібно буде налаштувати ярлик, який запускає Steam у бета-режимі Big Picture (натискання кнопки Big Picture у клієнті запустить стару версію). Для цього в меню «Пуск» потрібно знайти Steam, клацнути правою кнопкою миші й вибрати «Перейти до розташування файлу». У теці, що відкрилася, потрібно клацнути правою кнопкою миші на ярлику, натиснути «Властивості», а потім додати «-gamepadui» в кінець цільового шляху (без лапок). Після цього потрібно натиснути «Застосувати». Надалі при відкритті Steam за допомогою цього ярлика запускатиме новий інтерфейс програми.

Курс
Full Stack розробка
Навчайтесь за вільним графіком, щоб стати універсальним фахівцем зі знанням Back-end та Front-end. Заробляйте $1300 на місяць
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack розробка

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: