Новини Пристрої 23.05.2022 о 15:00 comment views icon

Vodafone розширила географію послуги «Доступний роумінг» — вона діє тепер у 32 країнах

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Ексзаступник головного редактора

Vodafone Україна (входить до складу азербайджанського холдингу NEQSOL Holding) повідомив розширила географію послуги «Доступний роумінг» (безплатний інтернет та дзвінки у роумінгу) і додала ще п’ять країн: США, Канаду, Ізраїль, Швейцарію та Азербайджан. Загалом ця послуга тепер діє у 32 країнах.

З 23 травня 2022 року клієнти Vodafone, які змушені були виїхали до цих країн, можуть користуватись безплатним пакетом послуг у роумінгу, сплачуючи лише свою звичайну українську абонплату — оператор скасував плату наприкінці квітня. За умовами, у межах послуги надається 10 ГБ інтернету, 300 хвилин: 250 вихідних на українські номери Vodafone, 50 хвилин — на інших українських операторів, дзвінки у країні перебування, а також вхідні дзвінки з будь-якої мережі. У пакет також входить 100 SMS.

Vodafone розширила географію послуги «Доступний роумінг» — вона діє тепер у 32 країнах

Послуга діє тепер у 32 країнах: Австріії, Азербайджані, Бельгії, Болгарії, Великобританії, Греції, Данії, Естонії, Ізраїлі, Ірландії, Іспанії, Італії, Канаді, Латвії, Литві, Молдові, Нідерландах, Німеччині, Норвегії, Польщі, Португалії, Румунії, Словаччині, США, Туреччині, Угорщині, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чехії, Швейцарії та Швеції.

Vodafone автоматично підключає послугу «Доступний роумінг» для абонентів передплати за умови підключеного пакета послуг за тарифом, а для контрактних абонентів за умови сплаченого рахунку.

Також послугу можна під’єднати самостійно один раз на місяць. Для цього потрібно сплатити звичайну абонплату за свій український тариф або пересвідчитись, що вона сплачена, і набрати на телефоні *600*6#. Після того, як вичерпається пакет послуг, буде діяти базова тарифікація у роумінгу.

Онлайн курс з промт інжинірингу та ефективної роботи з ШІ від Powercode academy.
Курс-інтенсив для отримання навичок роботи з ChatGPT та іншими інструментами ШІ для професійних та особистих задач, котрі допоможуть як новачку, так і професіоналу.
Записатися на курс

Для нових п’яти країн знижується також базова тарифікація у роумінгу: кожні 100 МБ — 5 грн, 10 хв — 15 грн та 15 СМС — 1,5 грн.

Минулого тижня Україна ініціювала переговори щодо приєднання до роумінгового простору ЄС. Якщо врешті Україна увійде до роумінгового простору ЄС, то українці, подорожуючи всім Євросоюзом, зможуть дзвонити та користуватися мобільним інтернетом за домашніми тарифами без додаткових доплат.

Україна ініціювала переговори щодо приєднання до роумінгового простору ЄС


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: