Новини

Windows Central: У Xbox Game Pass з’явиться сімейний план на п’ять осіб

Windows Central: У Xbox Game Pass з’явиться сімейний план на п’ять осіб

Видання Windows Central повідомляє, що Microsoft незабаром запустить новий сімейний план Xbox Game Pass. Підписка надає доступ до бібліотеки ігор за щомісячну плату. Зараз декілька планів Xbox Game Pass дозволяють грати в ігри на ПК, консолях Xbox або в хмарі на мобільних пристроях, але лише для однієї особи. Новий сімейний план включає до п’яти користувачів з наданням доступу до всіх ігор бібліотеки.

Як підкреслює Windows Central, це буде дешевшим, ніж створення окремих облікових записів для кількох гравців. Xbox Game Pass може використовувати сімейні обліки Microsoft, які вже використовують в Office 365. Обмеження для такої підписки полягає в тому, що всі облікові записи повинні бути зареєстровані в одній країні.

Згідно з джерелами в Microsoft, новий план Xbox Game Pass запустять пізніше цього року.

Поки невідомо, чи будуть різні плани для PC Game Pass та Xbox Game Pass, чи сімейний план стане ексклюзивом у тарифі Xbox Game Pass Ultimate. Невідома і вартість сімейної підписки, але повідомляється, що вона буде дешевшою, ніж оплата кількох облікових записів, як це потрібно сьогодні.

Курс
UI/UX Design
Навчіться у вільний час розробляти вебінтерфейси, які подобатимуться клієнтам, та заробляйте від $1000
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design

Інформація про можливе запровадження сімейної підписки Xbox Game Pass з’явилася після анонсу від Sony, в якому йшлося про об’єднання PlayStation Plus та PlayStation Now в один сервіс.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: