Новини

Sony об’єднає PlayStation Plus і PlayStation Now у червні та запропонує три плани підписки

Sony об’єднає PlayStation Plus і PlayStation Now у червні та запропонує три плани підписки

Президент та головний виконавчий директор Sony Interactive Entertainment Джим Райан заявив, що у червні об’єднають PlayStation Plus та PlayStation Now. Сервіс отримає назву PlayStation Plus і буде доступний за підпискою у трьох варіантах.

Перший рівень – PlayStation Plus Essential. За такої передплати користувачі отримають дві щомісячні ігри, ексклюзивні знижки, хмарне сховище для збереження ігор. Такий доступ нагадує вже чинну підписку PlayStation Plus.

Вартість для користувачів не зміниться – €59.99 на рік для Європи та $59.99 на рік для США.

Другий рівень – PlayStation Plus Extra. Передплатники отримають каталог із 400 ігор для PS4 та PS5, включаючи блокбастери з каталогу PlayStation Studios та сторонніх партнерів. Така підписка коштуватиме вже $99,9 для США і €99,99 для Європи.

Курс
QA
Вивчайте важливi технології для тестувальника у зручний час, та отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Третій рівень – PlayStation Plus Premium, який включає всі переваги рівнів Essential і Extra. Додатково додадуть 340 ігор, у тому числі PS3 через потокову передачу в хмарі. Окремо буде доступний каталог класичних ігор, доступних як потокової передачі, так завантаження з оригінальних поколінь PlayStation, PS2 і PSP. Користувачі отримають доступ до хмарного геймінгу для оригінальних ігор PlayStation, PS2, PSP і PS4, а грати можна буде за допомогою консолей PS4 і PS5, а також ПК.

Бонусом будуть пропонуватись обмежені за часом пробні версії ігор, щоб клієнти могли спробувати вибрані ігри перед покупкою.

Вартість такого пакета – $119,99 на рік для США та €119,99 на рік для Європи.

На ринках, де немає хмарної потокової передачі, вводять пакет PlayStation Plus Deluxe за нижчою ціною. Клієнтам запропонують каталог класичних ігор для PlayStation, PS2 та PSP. Ціни залежать від ринку.

Новий об’єднаний сервіс PlayStation Plus на старті отримає ігри Death Stranding, God of War, Marvel Spider-Man, Marvel Spider-Man: Miles Morales, Mortal Kombat 11 і Returnal. Першими сервіс отримають кілька ринків в Азії, потім – Північна Америка, Європа та іншій світ. Повністю на новий сервіс перейдуть до кінця першої половини 2022 року.

На PlayStation з’явилась українська мова інтерфейсу, а PlayStation 5 невдовзі отримає підтримку VRR


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: