Новини Софт 06.05.2022 о 10:58

Xbox Cloud Gaming дозволив грати в Fortnite безплатно на Android, iOS та iPadOS в обхід магазинів Play Market та App Store

Максим Григор'єв

Автор новин

Компанія Microsoft оголосила про розширення програми Xbox Cloud Gaming та співпрацю з Epic Games із запуску Fortnite. Тепер з обліковим записом Microsoft можна зайти на Xbox.com/play та запустити «королівську битву» Fortnite. Програма доступна у 26 країнах та України серед них немає. Але можна скористатися VPN.

Гра підтримується на телефонах та планшетах на базі iOS, iPadOS, Android або ПК з Windows та доступом до Інтернету. При цьому встановлювати Fortnite на свій пристрій із магазинів Google та Apple не треба. Грати можна прямо у браузері.

«Додавання ігри Free-to-Play до каталогу хмарних ігор – важливий крок, оскільки ми продовжуємо нашу подорож у хмару. Ми починаємо з Fortnite і сподіваємось, що у майбутньому з’явиться більше безкоштовних ігор, які сподобаються людям».

Кетрін Глюкштейн, віцепрезидент та керівник відділу продуктів Xbox Cloud Gaming

Fortnite у «хмарі» підтримує і вбудоване сенсорне керування, і контролери.

Схоже, що це поки що єдиний шанс для власників пристроїв Apple грати в Fortnite. Epic Games судилася з компанією за право додати власний платіжний сервіс у гру, а не сплачувати відсотки за кожну покупку. Слухання тривали, і апеляційний суд дав Apple відстрочку у справі.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: