Новини Софт 02.11.2023 о 16:47 comment views icon

YouTube обмежить для підлітків рекомендації «‎делікатних» відео — включно з тими, що ідеалізують модельні тіла

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Ймовірно, ініціатива платформи пов’язана з нападами десятків американських штатів на Meta, яку звинуватили у «‎сприянні кризі психічного здоров’я молоді».

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

З 2 листопада YouTube обмежить частоту повторних рекомендацій відео для підлітків у межах партнерства з Консультативним комітетом у справах молоді та сім’ї, до складу якого входять психологи, дослідники та інші експерти з розвитку дитини, дитячих ЗМІ та цифрового навчання. Комітет протягом багатьох років консультував відеоплатформу щодо потенційно шкідливих наслідків для психічного здоров’я підлітків, які можуть багаторазово переглядати певний онлайн-контент.

«Вища частота контенту, який ідеалізує нездорові стандарти чи поведінку, може підкреслити потенційно проблемні повідомлення, і ці повідомлення можуть вплинути на те, як деякі підлітки бачать себе», — пояснює Еллісон Бріско-Сміт, клініцист, дослідник і член Консультативного комітету у справах молоді та сім’ї.

До категорій відео, які підпадають під обмеження, належить серед іншого контент, який порівнює фізичні риси людей та ідеалізує одні типи тіл над іншими, ідеалізує конкретні рівні фізичної підготовки чи ваги тіла або демонструє соціальну агресію.

Додатково YouTube збільшить частоту рекомендацій «‎зробити перерву» та «‎нагадувань про сон» та виводитиме їх на повний екран.

YouTube обмежить для підлітків рекомендації «‎делікатних» відео — включно з тими, що ідеалізують модельні тіла

На панелі кризових ресурсів, де користувачі вводять такі запити, як «розлади харчової поведінки» відображатиметься посилання на ресурси партнерів із кризових служб. Також подібні пошукові запити намагатимуться перенаправляти на відео із корисною інформацією.

YouTube обмежить для підлітків рекомендації «‎делікатних» відео — включно з тими, що ідеалізують модельні тіла

Крім того, YouTube каже, що співпрацює з Всесвітньою організацією охорони здоров’я над розробкою освітніх ресурсів для батьків і підлітків — із вказівками того, як створювати відео в інтернеті безпечно та з розумінням, а також як відповідати на коментарі тощо.

Курс Англійської.
Онлайн-навчання англійської за методикою Кембриджу - вибір понад мільярда людей.
Вивчити курс

Ймовірно, спроба YouTube захистити підлітків зумовлена нападами десятків штатів США на Meta, яку звинуватили у «‎сприянні кризі психічного здоров’я молоді». У скарзі платформи компанії звинувачують у свідомому розгортанні функцій, які пропагують шкідливу поведінку, включно з нездатністю позбутися контенту, пов’язаного з невпорядкованим харчуванням і залякуванням.

Водночас соцмережі Meta — не єдині з тих, що отримали юридичні проблеми. У червні шкільний округ штату Меріленд подав до суду на Google, Snap і TikTok за нібито сприяння «кризі психічного здоров’я» серед учнів.

YouTube почне обмежувати повторні рекомендації відео для підлітків у США, починаючи з 2 листопада, а у 2024 році поширить оновлення на інші країни.

Джерело: The Verge

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: