Новини Новини 09.05.2022 о 12:36

Зірка «Сексуальної освіти» Шуті Гатва стане Чотирнадцятим Доктором у серіалі «Доктор Хто»

Вадим Карпусь

Автор новин

Корпорація BBC заявила, що актор Шуті Гатва виконуватиме роль Чотирнадцятого Доктора в популярному серіалі «Доктор Хто». У 2023 році він повністю замінить Джоді Віттакер на посаді нинішнього Доктора.

«Ця роль і серіал так багато означають для багатьох у всьому світі, включаючи мене самого, і кожен з моїх неймовірно талановитих попередників з максимальною обережністю ставився до цієї унікальної відповідальності та привілею», – сказав Гатва у заяві для ВВС. «Я докладу всіх зусиль, щоб зробити те саме».

Шотландський актор раніше грав Еріка Еффіонга в комедійному серіалі Netflix «Сексуальна освіта», а також зіграє разом із Марго Роббі у майбутньому фільмі «Барбі». Гатва стане першим темношкірим актором, який зіграв Доктора, з моменту появи серіалу «Доктор Хто» у 1963 році.

Своєю чергою Джоді Віттакер стала першою жінкою, яка зіграла Доктора. Вона приєдналася до акторського складу у 2017 році. Відповідно до традиції серіалу, Віттакер з’явиться в останньому епізоді, в якому Гатва буде представлений як Чотирнадцятий Доктор. Очікується, що прем’єра цього епізоду відбудеться наприкінці цього року, щоб збігтися зі 100-річчям ВВС.

Доктор – це гуманоїдний представник раси Володарів Часу, який може подорожувати у просторі та часі за допомогою машини ТАРДІС. Він здатний набувати іншої форми в процесі «регенерації», коли персонаж стикається зі смертельною небезпекою. Це є сюжетним спосіб передачі естафетної палички між провідними акторами.

Doctor Who: сериал длиной в 50 лет

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: