Новости

«Зоотрополіс» став найкасовішим анімаційним фільмом за всю історію прокату в Україні

«Зоотрополіс» став найкасовішим анімаційним фільмом за всю історію прокату в Україні

За результатами українського бокс-офісу, включно з минулим вікендом, анімаційна комедія «Зоотрополіс» студії Disney стала рекордсменом серед анімаційних фільмів в Україні. На сьогодні «Зоотрополіс» є найкасовішим анімаційним фільмом за всю історію прокату в Україні, а також п’ятим найкасовішим проектом серед усіх фільмів за всі роки. Прокат ще триває, тож фільм має всі шанси покращити свої здобутки у фінальному заліку.

За даними ресурсу Box Office Mojo в Україні «Зоотрополіс» зібрав сумму в $1,359,551, з яких $708,229 — за перший тиждень прокату.

Курс
БІЗНЕС-АНАЛІТИК В IT
Опануйте професію бізнес-аналітика в ІТ та заробляйте від $700 на початку кар’єри.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
analiticIT

Нагадаємо, що над анімаційною пригодою в кам’яних джунглях цього незвичайного мегаполісу працювали творці «Заплутаної історії». Зоотрополіс – це сучасне місто тварин, якому немає подібних. В ньому зовсім неважливо, який ти на вигляд – від найбільшого слона до найменшої землерийки – тут ти можеш стати ким завгодно. На початку мультфільму до міста прибуває новопризначена офіцер Джуді Гопс – єдиний кролик у поліції, де служать лише великі авторитетні тварини. Прагнучи довести, що вона чогось варта, Джуді береться за складну справу разом з новим напарником – лисом-пройдисвітом Ніком Крутихвостом.

Джерело: B&H Film Distribution


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: