Новости Новости 28.09.2020 в 19:08 comment

«Козак Мамай» та інші. Галерею Art Store для телевізорів Samsung The Frame поповнили картини Національного художнього музею України

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Однією з головних особливостей дизайнерських телевізорів Samsung The Frame є режим «‎Мистецтво» (Art Mode) для маскування під картину — в ньому на екрані виводяться зображення полотен відомих художників.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Спеціально для завантаження цих зображень Samsung створила окремий сервіс під назвою Art Store, де об’єднала колекції художніх робіт відомих майстрів. Колекція «‎Магазину мистецтва» (Art Store) налічує понад 1200 витворів мистецтва, представлених у найвідоміших музеях і галереях світу: Прадо, Альбертіна, Лувр, Magnum Photos, LUMAS тощо. А нещодавно до їхнього переліку долучився й Національний художній музей України. Так, традиційний «Козак Мамай» Петра Рибки, футуристична фантазія від Олександри Естер та інші шедеври тепер доступні українським і не тільки користувачам.

При купівлі телевізора The Frame компанія Samsung надає безкоштовний пробний період у чотири місяці доступу до всієї бібліотеки «‎Магазину мистецтва». Після завершення безкоштовного періоду підписка буде коштувати 135 гривень на місяць.

The Frame и The Serif: как телевизоры Samsung становятся частью интерьера

Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: