Новости Новости 19.05.2017 в 14:25

Навігаційний додаток Waze отримав підтримку української мови

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новостей

Навігаційний додаток Waze, що дозволяє ділитися актуальною інформацією про ситуацію на дорогах з іншими водіями, запустив підтримку української мови.

Курс
Executive Leadership англійською
З тобою працюватиме Academic director & Program adviser у Google Девід Слокум
Хочу на курс
Future

Для зміни мови інтерфейсу потрібно перейти до Меню > Налаштування > Мова, а для того, щоб змінити голосові вказівки — Меню > Налаштуванн > Голосові вказівки.

Слід додати, що частина команди Waze знаходиться в Києві та Житомирі, а місто Дніпро є партнером Waze у програмі CCP.

Додаток Waze заснований на спільноті водіїв, які можуть сповіщати про ситуацію на дорозі в реальному часі і навіть редагувати карту. Чим завзятіша спільнота, тим більше функцій можна втілити (платні дороги, обмеження швидкості тощо). Також в додатку реалізовано багато таких цікавих функцій, як інтеграція зі Spotify та можливість записати власні голосові підказки.

Додаток Waze для Android доступний для безкоштового завантаження в Google Play.

У випадку виникнення будь-яких питань чи пропозицій, можна зв’язатися з командою підтримки за наступною адресою.


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: