Новости Новости 24.08.2021 в 10:38

Оновлена Sony PS5 легша і не потребує викрутки для закріплення підставки

https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Sony тишком-нишком представила в Австралії оновлену версію консолі Playstation 5, повідомляє австралійський ігровий сайт Press Start.

Курс
SPRING CLOUD
Навчіться розробляти додатки з використанням Spring Cloud і зробіть свої додатки більш масштабованими та еластичними.
Вивчити курс
Computer
  • Оновлена Playstation 5 відрізняється серійним номером — CFI-1102A замість CFI-1000 в оригінальній моделі.
  • Нова версія отримала інший гвинт для підставки, яка потрібна для установки консолі у вертикальному положенні. Новий гвинт зі зручним захватом у верхній частині не потребує використання допоміжних інструментів — його можна без проблем вкручувати та викручувати вручну.
Оновлена Sony PS5 легша і не потребує викрутки для закріплення підставки
Ліворуч — гвинт з нової ревізії, праворуч — з оригінальної
  • Оновлена Playstation 5 також приблизно на 300 грамів легша оригінальної моделі, хоча поки незрозуміло яким саме чином Sony полегшила конструкцію.
  • Австралія, схоже, першою країною отримала оновлені PS5. І хоча Sony усунула необхідність використання викрутки для закріплення підставки, без неї ніяк не обійтись при розширенні пам’яті за допомогою відповідного зовнішнього SSD-накопичувача формату M.2. Sony розблокує слот M.2 з найближчим оновленням програмного забезпечення — наразі нова версія прошивки проходить бета-тестування. Крім підтримки M.2 SSD оновлення також включає вдосконалення інтерфейсу панелі приладів PS5, підтримку 3D-аудіо для вбудованих динаміків телевізора та кращий спосіб розрізняти версії ігор PS4 та PS5.

Sony разблокировала слот M.2 для расширения памяти PlayStation 5 — пока только для участников бета-теста


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: