Новости Новости 30.05.2017 в 15:20 comment

«Поліція з народом!»: Команда DreamKyiv презентувала онлайн-сервіс для комунікації поліції з населенням, на разі він працює лише в Києві

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Володимир Скрипін

Ексзаступник головного редактора

Команда DreamKyiv повідомила про запуск нового онлайн-сервісу з промовистою назвою «Взаємодія поліції та громади», доступного за адресою: bezpechne.community. Сервіс, який поки що знаходиться в статусі бета-версії, було розроблено у партнерстві з «Центром інформації про права людини» та «Експертним центом з прав людини» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

За словами розробників, це баготофункціональний сайт, основою якого є інтерактивна карта міста. І створений він для того, щоб сприяти налагодженню комунікації між поліцією та громадами міст і містечок України.

«Задача проекту — не лише надати містянам можливість просто та легко комунікувати з поліцією, а й створити унікальне джерело практичної інформації. Хто приймає рішення про встановлення нового світлофора? Яка служба має оновлювати „зебру“ на дорогах? Чому сусід — наркоторговець досі не за ґратами? Коли поліцейський має право на обшук людини? Портал „Взаємодія поліції та громади“ допоможе знайти відповідь на будь-яке питання, що стосується творення безпечного простору міста». Анастасія Багній, координатор проекту «Взаємодія поліції та громади», команда DreamKyiv.

За словами Катерини Бєлугіної, начальник відділу зв’язків з громадськістю Департаменту патрульної поліції, для ефективної роботи на випередження правопорушень поліцейському необхідно знати про нагальні проблеми своєї території обслуговування.

«А хто краще за мешканця району чи вулиці розповість про потенційно небезпечні місця чи підозрілі події?» — влучно зауважила співробітниця поліції.

Онлайн курс UI/UX Design Pro від Hillel IT School.
Навчіться проєктувати інтерфейси з урахуванням поведінки користувачів, розв'язувати їх проблеми через Customer Journey Mapping, створювати дизайн-системи і проводити дослідження юзабіліті, включаючи проєктування мобільних додатків для Android та iOS і розробку UX/UI на основі даних!
Дізнатися більше

Проект має дві складові: сервіси «Спитай поліцейського» та «Електронний кабінет дільничного» (в процесі розробки). Перший сервіс дає можливість містянам просто та швидко ставити питання поліції й отримувати на них відповіді-роз’яснення.

Також на карті сервісу ви можете позначати небезпечні місця вашого району.

За допомоги другого сервісу городяни зможуть в один клік дізнатись, контактну інформацію дільничного, відповідального за їхню територію.

Роботу сервісу модерує команда DreamKyiv. Окрім представників поліції відповіді на питання користувачів також надаватимуть кваліфіковані юристи: фахівці Четвертого київського міського центру з надання безоплатної правової допомоги та спеціалісти юридичних клінік Національної академії внутрішніх справ України. До відповідей на питання стосовно роботи комунальних підприємств залучені представники «Контактного центру міста Києва 1551».

Онлайн курс UI/UX Design Pro від Hillel IT School.
Навчіться проєктувати інтерфейси з урахуванням поведінки користувачів, розв'язувати їх проблеми через Customer Journey Mapping, створювати дизайн-системи і проводити дослідження юзабіліті, включаючи проєктування мобільних додатків для Android та iOS і розробку UX/UI на основі даних!
Дізнатися більше

Інформація про місця, що становлять небезпеку, буде оперативно передаватись головам відповідних районних відділків поліції. Проте варто зазначити: сервіс не є аналогом служби 102 та призначений для вирішення неоперативних питань. Відповідь на питання надається протягом 3-5 робочих днів.

Проект є громадською ініціативою. Наповненням та модерацією ресурсу займається громадська організації «Київ мрії».

На разі сервіс працює лише в Києві. Хоча на розробники зазначають, що сервіс можна легко масштабувати на будь-який населений пункт України, як кажуть, було б бажання. Власне, це (масштабувати платформу на інші міста України) і є їх метою.

«Якщо ви готові очолити команду, що займатиметься адмініструванням та наповнення сервісу у вашому місті, містечку або селищі, залиште заявку і ми зв’яжемося з вами», – пишуть автори проекту.

Джерело: DreamKyiv і «Взаємодія поліції та громади»

Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: