Новости

У Києві створили муніципальну соціальну мережу «СПІЛЬНО»

У Києві створили муніципальну соціальну мережу «СПІЛЬНО»

В Києві планується впровадження нової інтернет-платформи для діалогу та консультацій між державною адміністрацією та громадянським суспільством (Муніципальна Соціальна Мережа «СПІЛЬНО»).

Передбачається, що платформа «СПІЛЬНО» стане корисним інтерактивним помічником активної громадськості, максимально об’єднає всі міські інструменти демократії участі на одному ресурсі та базуватиметься на принципах взаємоповаги, діалогу та порозуміння між владою та організаціями громадянського суспільства.

Серед набору функцій мережі – можливість створити персональну сторінку організації, вести власний блог, інформувати учасників про свою активність, а згодом запропонувати ініціативу, ідею, проект, пропозицію, знайти однодумців, партнерів, волонтерів, спонсорів, отримати консультацію від представників влади та багато іншого.

Після тестування муніципальної соціальної мережі на рівні веб-рішення, планується створення мобільного додатку, який дозволить додати до існуючого функціоналу мережі додати комфортну можливість участі у голосуванні та максимально спростити процедуру ідентифікації користувача.

Реалізація проекту в його веб частині та початок тестування намічено на листопад місяць 2018 року. Весною 2019 планується вихід спеціалізованого додатку для зручної роботи соцмережі на мобільних пристроях.

Офіційна презентація проекту «СПІЛЬНО» відбудеться 24 жовтня 2018 року.

Джерело: СПІЛЬНО


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: