Новини

AnkerMake M5 – високошвидкісний 3D-принтер за ціною від $429

AnkerMake M5 – високошвидкісний 3D-принтер за ціною від $429

Компанія Anker, відома як виробник зарядних пристроїв, зайнялася виготовленням 3D-принтерів. Компанія анонсувала окремий бренд для продуктів 3D-друку AnkerMake та першу модель 3D-принтера AnkerMake M5.

Як заявляє виробник, дана новинка розв’язує найважливіші проблеми, які не дозволяли 3D-принтерам стати масовими продуктами, включаючи їх, як правило, низьку швидкість друку. AnkerMake M5 має базову швидкість друку 250 мм/с² під час роботи над детальними проєктами, що потребують точної обробки. Однак принтер також має набагато швидший режим, що дозволяє друкувати зі швидкістю до 2500 мм/с². Хоча в такому разі кінцевий результат буде грубішим і менш деталізованим. Цей режим переважно підходить для прототипів і деяких іграшок. Однак, Anker заявляє, що такий режим дозволяє M5 скоротити середній час друку до 70%, у порівнянні з іншими 3D-принтерами.

Додатково AnkerMake M5 розроблений із прицілом на легкість експлуатації. Підготовка до початку друку потребує лише 15 хвилин. Крім того, розробники усунули ще один проблемний аспект 3D-принтерів – потребу постійного контролю. У M5 доступна можливість контролю завдання друку за допомогою вбудованої камери зі штучним інтелектом. Якщо вона виявить будь-які проблеми, наприклад засмічення сопла, система може надіслати попередження на смартфон користувача. А через мобільний додаток Anker можна віддалено переглядати прямі трансляції завдань на друк.

Курс
Python
Опануйте професію Python-розробника за 4 місяці й отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Python

Наразі Anker запустила кампанію на Kickstarter, щоб профінансувати AnkerMake M5. Перші бекери можуть замовити пристрій за ціною $429, а фінальна ціна складе $499.

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: