Новини

Apple найближчими днями випустить iPad Pro з чипом M2, а також планує бюджетний планшет і хаб, схожий на Pixel Tablet – Марк Гурман

Apple найближчими днями випустить iPad Pro з чипом M2, а також планує бюджетний планшет і хаб, схожий на Pixel Tablet – Марк Гурман

За даними Марка Гурмана з Bloomberg, вже найближчими днями відбудеться презентація нового планшета Apple iPad Pro. Компанія виведе на ринок версії з 11- та 12,9-дюймовим дисплеєм, відомі під кодовими назвами J617 та J620. Обидва пристрої отримають процесор M2, який також використовується у новітньому ноутбуці MacBook Air.

Це буде перше оновлення професійної лінійки планшетів за півтора року. Найбільш суттєвим нововведенням у новій моделі стане саме використання процесора M2. Новий чип забезпечить приріст продуктивності приблизно на 20%. Зовні пристрої виглядатимуть так само як і торішні моделі.

Також Гурман стверджує, що Apple працює над новим планшетом початкового рівня з роз’ємом USB-C та дизайном, що нагадує iPad Pro. На момент виходу ця бюджетна модель стане найістотнішим оновленням доступних планшетів за останні кілька років і ознаменує зміну стратегії: пристрій початкового рівня зазвичай отримує тільки щорічні оновлення процесора.

Також повідомляється, що Apple планує випустити iPadOS 16.1 – першу версію iOS 16 для iPad – приблизно на тижні 24 жовтня. Розробка повинна бути завершена попереднього тижня, якщо все піде за планом. Квартальний фінансовий звіт Apple відбудеться 27 жовтня і компанія зазвичай випускає нові продукти за кілька днів або тижнів до цього звіту. iPadOS 16.1 додасть підтримку нових планшетів iPad Pro.

Курс
Розробка на Python
Опануйте популярну мову програмування, щоб заробляти від $1300 через рік
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Python

Гурман стверджує, що Apple має намір глибше інтегрувати планшети в домашній простір. Вона планує трансформувати планшет у розумний хаб та динамік. Підхід буде аналогічним тому, як Google має намір просувати свій майбутній планшет Pixel Tablet. Нещодавно повідомлялося, що разом з планшетом можна буде використовувати зарядну станцію, яка трансформує пристрій на розумний дисплей для управління розумним будинком.

Apple працює над впровадженням аналогічних можливостей в iPad вже у 2023 році. Раніше Apple вивчала автономний пристрій, який поєднує в собі iPad та хаб для динаміків. Ідея полягає в тому, щоб запропонувати щось, що користувачі можуть розмістити на кухонному столі, у вітальні чи на тумбочці. Але Apple також працювала над аксесуаром у вигляді док-станції для iPad, який можна було б продавати окремо і який виконував би ті ж функції.

Джерело: Bloomberg


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: