Новини Пристрої 17.10.2022 о 20:00 comment views icon

Apple найближчими днями випустить iPad Pro з чипом M2, а також планує бюджетний планшет і хаб, схожий на Pixel Tablet – Марк Гурман

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

За даними Марка Гурмана з Bloomberg, вже найближчими днями відбудеться презентація нового планшета Apple iPad Pro. Компанія виведе на ринок версії з 11- та 12,9-дюймовим дисплеєм, відомі під кодовими назвами J617 та J620. Обидва пристрої отримають процесор M2, який також використовується у новітньому ноутбуці MacBook Air.

Це буде перше оновлення професійної лінійки планшетів за півтора року. Найбільш суттєвим нововведенням у новій моделі стане саме використання процесора M2. Новий чип забезпечить приріст продуктивності приблизно на 20%. Зовні пристрої виглядатимуть так само як і торішні моделі.

Також Гурман стверджує, що Apple працює над новим планшетом початкового рівня з роз’ємом USB-C та дизайном, що нагадує iPad Pro. На момент виходу ця бюджетна модель стане найістотнішим оновленням доступних планшетів за останні кілька років і ознаменує зміну стратегії: пристрій початкового рівня зазвичай отримує тільки щорічні оновлення процесора.

Також повідомляється, що Apple планує випустити iPadOS 16.1 – першу версію iOS 16 для iPad – приблизно на тижні 24 жовтня. Розробка повинна бути завершена попереднього тижня, якщо все піде за планом. Квартальний фінансовий звіт Apple відбудеться 27 жовтня і компанія зазвичай випускає нові продукти за кілька днів або тижнів до цього звіту. iPadOS 16.1 додасть підтримку нових планшетів iPad Pro.

Гурман стверджує, що Apple має намір глибше інтегрувати планшети в домашній простір. Вона планує трансформувати планшет у розумний хаб та динамік. Підхід буде аналогічним тому, як Google має намір просувати свій майбутній планшет Pixel Tablet. Нещодавно повідомлялося, що разом з планшетом можна буде використовувати зарядну станцію, яка трансформує пристрій на розумний дисплей для управління розумним будинком.

Apple працює над впровадженням аналогічних можливостей в iPad вже у 2023 році. Раніше Apple вивчала автономний пристрій, який поєднує в собі iPad та хаб для динаміків. Ідея полягає в тому, щоб запропонувати щось, що користувачі можуть розмістити на кухонному столі, у вітальні чи на тумбочці. Але Apple також працювала над аксесуаром у вигляді док-станції для iPad, який можна було б продавати окремо і який виконував би ті ж функції.

Книжкова ілюстрація.
Візуалізуй історії, персонажів та світи книг.
Реєстрація на курс

Джерело: Bloomberg

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: