Новини Софт 20.06.2024 о 08:58 comment views icon

Армія+ від Міноборони — запрацював чатбот, який консультуватиме військових та військовозобов’язаних в Telegram

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Армія+ від Міноборони — запрацював чатбот, який консультуватиме військових та військовозобов’язаних в Telegram

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Міноборони запустило чатбот Армія+, який позиціюють як консультанта для військовозобовʼязаних, військових та їхніх родин.

Чатбот вже доступний в Telegram за посиланням: https://t.me/UAForces_bot.

Армія+ пропонує «оперативні відповіді на широкий спектр запитань»: військові зокрема можуть дізнатися про грошове, речове та житлове забезпечення, статус УБД, протезування, санаторне лікування, пільги тощо; для цивільних пропонують відповіді щодо видів військової служби, відстрочку, перелік ВЛК та інше; тоді як родини українських захисників можуть дізнатися про медичну допомогу, виплати за заслуги й так далі.

Щоб отримати необхідну інформацію потрібно обрати статус користувача, а потім відповідну категорію запитань.

Раніше Міноборони анонсувало запуск окремого застосунку Армія+ — щось на кшталт «Дії» для військових, яка відображатиме спеціалізовані послуги та документи, як от стандартизовані шаблони рапортів. Очікується, що застосунок запустять вже влітку.

Інший застосунок відомства Резерв+ днями оновився електронно-військовим документом з QR-кодом та опцією виправлення даних онлайн без візиту до ТЦК (для окремих випадків). За даними Міноборони, наразі через мобільну програму згенеровано понад 500 000 таких документів — майже третина від усіх оновлень даних в Резерв+.

Курс Full-stack developer від Mate academy.
Fullstack developer вміє працювати як з фронтендом, так і з бекендом сайта. Закінчуйте з нами курс Full-stack developer та отримуйте можливість гарно заробляти!
Отримати знижку на курс

Застосунок Резерв+ наразі доступний у 178 країнах і доступний для завантажень за посиланнями: в Google Play та App Store. 

«Катастрофа без юридичних наслідків»: експерт із кібербезпеки розкритикував «Резерв+»

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% украі‌нською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологіи‌ та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: