Новини

Bitcoin та Ethereum впали до шеститижневого мінімуму на тлі підвищення відсоткових ставок ФРС США

Bitcoin та Ethereum впали до шеститижневого мінімуму на тлі підвищення відсоткових ставок ФРС США

Вартість найбільшої криптовалюти знизилася на 3,2%, до $38 236, що стало найнижчим рівнем із 15 березня. Друга за величиною монета, Ethereum, знизилася на 4,8% до $2799.

Bloomberg пише, що такий спад стався через рішення Федеральної резервної системи США підвищити ставки на 50 пунктів для боротьби з інфляцією.

Аналітики прогнозують можливість подальшого зниження, тому що деякі з факторів, які сприяли швидкому зростанню криптовалют за останні пару років, звернуться назад.

«Біткойн вже впав нижче за свою хмарну підтримку Ichimoku на тижневому графіку, а вторинна підтримка складає всього близько $27 200».

Кеті Стоктон, засновник та партнер-керівник Fairlead Strategies

Інші аналітики чекають на початкове відкочування до $36 300.

Курс
Frontend вечірній
Отримайте навички та знання в ІТ-сфері, не відриваючись від роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend вечірній

«Біткойн, схоже, ламає ключовий другорядний двомісячний тренд під час п’ятничного відкочування, який, ймовірно, викликає послаблення до тестування січневих мінімумів».

Марк Ньютон, технічний стратег Fundstrat

Аналітики з Nydig вважають, що зараз тримати долари стає все вигіднішим, і деякі інвестори перерозподілять кошти з біткоїнів або золота на долари. І біткойн буде залежати від фундаментальних факторів, таких як зростання користувачів і використання мережі, але важливо розуміти макроекономічні відносини, що розвиваються.

Ціна Bitcoin впала до мінімального значення за місяць ($38 580), інші криптовалюти також дешевшають


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: