Новини Технології 15.03.2023 о 10:20 comment views icon

Чатбот Microsoft Bing таємно працював з GPT-4 — ще до її офіційного запуску

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин ITC.ua

Виявляється, ШІ-чатбот, вбудований в пошукову систему Bing, весь час працював, покладаючись на нове покоління мовної моделі OpenAI — GPT-4, яку офіційно запустили лише вчора.

«Ми раді підтвердити, що новий Bing працює на GPT-4, налаштованій для пошуку. Якщо ви користувалися ним у попередньому перегляді протягом останніх шести тижнів, ви вже мали ранній погляд на потужність останньої моделі OpenAI», — йдеться в дописі Юсуфа Мехді, керівника напрямку споживчого маркетингу Microsoft.

ШІ-чатбот Bing надає узагальнені відповіді на пошукові запити у спосіб, який виглядає більш зрозумілим, ніж перелік активних посилань. Microsoft раніше заявляла, що оновлений пошуковик працює на базі так званої моделі «Prometheus».

Новий Bing лише виграє від майбутніх удосконалень OpenAI до «GPT-4 і далі», впевнений Мехді. Компанія також пом’якшує обмеження, встановлені для чатбота Bing — нині користувачі можуть надати 15 запитів за сеанс і до 150 на день загалом.

Курс Business English для проджект-менеджерів.
Розбираємо та прокачуємо той словниковий запас, який ви зможете використати в роботі. Вільно вести проєкти англійською допоможуть автентичні статті, відео, кейси з PM-сфери.
Реєстрація на курс

Раніше, Google оголосила про запуск функцій штучного інтелекту в Gmail, Документах тощо, а також про відкриття доступу до власної мовної моделі штучного інтелекту PaLM.

Джерело: The Verge

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: