Новини Технології 14.03.2023 о 18:38 comment views icon

Google анонсувала нові генеративні ШІ-функції в Gmail та «Документах» — без жодної згадки про Bard

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Google анонсує перший пакет продуктів Workspace  з інтегрованим штучним інтелектом, схожим за функціями на ChatGPT.

У Google Документах ШІ генеруватиме текст — роботу нової функції демонструють на прикладі запиту на опис вакансії.  Ви надаєте коротку підказку, а штучний інтелект створює детальну схему з вимогами. Те саме, що міг би зробити ChatGPT з єдиним винятком — функція відтепер буде доступна безпосередньо у текстовому документі.

Google обіцяє, що майбутні доповнення зможуть писати, перевіряти та переписувати тексти, а також пропонувати цікаві ідеї. 

У Gmail вже наявні функції «Розумної відповіді» та «Розумного створення», а відтепер штучний інтелект може доповнити невеличкий лист або скоротити довгий, а також змінити його тон на більш офіційний чи перетворити текст на маркований список. 

Google також роз’яснила, які розробники зможуть використовувати цей ШІ,  API якого незабаром з’явиться у відкритому доступі. Компанія також додасть генеративний штучний інтелект, який називає PaLM, у хмару Vertex AI та App Builder.

В анонсі чітко наголошується, що штучний інтелект — це не заміна людського письма, креативності та винахідливості; інструмент створено, як наголошує Google, і для того, щоб «тримати користувача під контролем». 

Онлайн-курс повного дня Front-end developer від Mate academy.
Курс Front-end developer допоможе вам підготуватись до карʼєри в IT з нуля. На вас чекає багато практики та досвідчені ментори. .
Отримати знижку на курс

Цього місяця ШІ-інструменти в Google Документах та Gmail запустять для обмеженого кола тестувальників, а пізніше – для широкого загалу.

Раніше конкурент Google, Microsoft, яка інвестувала в розробника ChatGPT $10 млрд, запустила Teams Premium з ШІ-функціями на базі GPT-3.5, а також оголосила про плани інтегрувати мовну модель в PowerPoint, Word та Outlook

Джерело: 9to5google

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% украі‌нською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологіи‌ та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: