Новини

Coinbase заблокувала 25 тис. криптогаманців користувачів з рф

Coinbase заблокувала 25 тис. криптогаманців користувачів з рф

Американська криптовалютна біржа Coinbase заблокувала понад 25 тисяч блокчейн-адрес, пов’язаних із російськими фізичними або юридичними особами, які займалися незаконною діяльністю. Заблоковані криптогаманці становлять близько 0,2% з 11,4 млн користувачів Coinbase, які здійснюють щомісячні транзакції (згідно з даними за 2021 рік).

“Сьогодні Coinbase заблокувала понад 25 тис. адрес, пов’язаних з російськими фізичними або юридичними особами, які, на нашу думку, займаються незаконною діяльністю. Багато кого з них ми виявили під час наших власних попереджувальних розслідувань. Як тільки ми визначили ці адреси, ми передали їх уряду для подальшої підтримки дотримання санкцій”, — йдеться в офіційному блозі Coinbase.

Головний юрисконсульт Coinbase Пол Гревал повідомив Bloomberg, що найбільша криптовалютна біржа США заборонила доступ особам, які перебувають під санкціями, та використовує блокчейн-аналітику для виявлення потенційно пов’язаних з ними адрес, які також додає до внутрішнього чорного списку.

Коли росія почала вторгнення в Україну, адміністрація президента США Джо Байдена звернулася до криптовалютних бірж з проханням допомогти гарантувати, що приватні особи та організації з росії не зможуть використовувати криптовалюти, щоб уникнути санкцій, накладених на них Вашингтоном.

Великі криптовалютні біржі, у тому числі Coinbase і Binance, заявили, що дотримуватимуться розпорядження уряду.

Курс
QA
Вивчайте важливi технології для тестувальника у зручний час, та отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Раніше головний виконавчий директор Coinbase Браян Армстронг сказав, що деякі росіяни використовують криптовалюту як “рятівне коло зараз, коли їхня валюта впала”.

Перелік світових компаній, які відмовилися від співпраці з росією через війну з Україною


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: