Новини Кіно 28.09.2023 о 18:25 comment views icon

Disney «‎каратиме» клієнтів за шеринг паролів блокуванням облікових записів — вже з 1 листопада

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Партнер розділу?

Серед «щасливчиків‎» — передплатники з Канади.

Disney надіслала листа канадським передплатникам з повідомленням про зміни у політиці Disney Plus. Головна — заборона спільного використання акаунтів за межами однієї родини. 

Обмеження запрацюють з 1 листопада, і з того моменту компанія зможе аналізувати використання облікових записів та призупиняти/блокувати їх у випадку порушення.

Disney «‎каратиме» клієнтів за шеринг паролів блокуванням облікових записів — вже з 1 листопада

Під час фінансового звіту за третій квартал 2023 року генеральний директор Disney Боб Айгер сказав, що компанія «активно вивчає» шляхи розв’язання проблем зі спільними обліковими записами. Він додав, що шерингом зловживає «значна» кількість людей, а Disney має «технічні можливості» для моніторингу входів.

Disney Plus — не перший стримінговий сервіс, який бореться з обміном паролями. Netflix тестував подібні обмеження понад рік у різних країнах, та почав застосовувати їх у США, Канаді, Новій Зеландії, Португалії та Іспанії на початку 2023 року — тепер за кожен вхід з облікового запису власникам доведеться платити додаткові кошти. У звіті про прибутки за другий квартал компанія заявила, що її політика сприяла збільшенню кількості передплатників (раніше за підрахунками Netflix понад 100 млн людей користувалися послугами стримінгового сервісу, використовуючи чужі облікові дані для входу).

Серед плюсів для користувачів з Канади — доступ до дешевшого тарифу з рекламою

Джерело: The Verge

Партнер розділу?
Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: