
Вже в цьому місяці розробники «Резерв+» планують запустити можливість оформити відстрочку від мобілізації онлайн. Про це повідомляє ITC.UA з посиланням на Міністерство оборони.
Робота над цією функцією триває вже деякий час, і тепер розробники готові запустити її бета-тест.
«Ми вже протестували сервіс внутрішніми ресурсами, але тепер хочемо перевірити його із користувачами Резерв+. Нам необхідні ваші відгуки і думки, щоб знати, що варто поліпшити у відстрочках перед запуском. Хочемо, щоб українці якомога скоріше могли забути про черги у ТЦК і збір папірців кожні три місяці», — зазначила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
Онлайн-відстрочка працюватиме наступним чином. У «Резерв+» потрібно буде надіслати запит. Після цього система перевірить право військовозобов’язаного на відстрочку, і якщо воно є, цей статус відобразиться в електронному військовому документі.
Зараз в тестуванні автоматичної електронної відстрочки в «Резерв+» можуть брати участь наступні категорії військовозобов’язаних:
- багатодітні батьки, що мають від 3 неповнолітніх дітей в одному шлюбі;
- люди з інвалідністю, які мають актуальне пенсійне посвідчення;
- студенти та аспіранти, які здобувають послідовну освіту (наприклад, після бакалавра здобувають ступінь магістра або після магістра навчаються в аспірантурі).
Щоб взяти участь в бета-тесті, необхідно заповнити форму за наступним посиланням.
Нагадаємо, нинішні відстрочки у своїй більшості втратять актуальність із продовженням строку воєнного стану – з 10 листопада.
Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% украінською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологіи та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: