Новини Софт 29.04.2022 о 16:31

Epic через суд вимагає заборонити Google видаляти музичний магазин Bandcamp з Play Store

Тетяна Нечет

Автор новин

На початку березня стало відомо про придбання Epic Games музичної платформи Bandcamp. Завдяки цьому Android-додатку з 2015 року артисти та лейбли продають музику та товари безпосередньо покупцями. При цьому Bandcamp використовує власну платіжну систему для обробки платежів та не сплачує Google комісію.

Google нещодавно почала вимагати від Bandcamp (та інших подібних додатків) використовувати білінгову систему Google Play для платежів за цифрові товари та послуги, та виплати частини доходу.

У зв’язку з цим Epic Games подала клопотання про попередню судову заборону, щоб завадити Google видалити Bandcamp з магазину Android-додатків Play Store.

Згідно з новими правилами Google, Bandcamp мусить внести відповідні зміни з 1 червня. Тому Bandcamp доведеться вибирати між передачею гонорарів клієнтам, переведенням гонорарів артистам, веденням бізнесу собі у збиток або відключенням продажів у додатку Android.

Epic стверджує, що перехід на білінгову систему Google вплине її здатність продовжувати віддавати артистам 82% доходів Bandcamp, тому Google доведеться платити 10%.

«Виплата Google навіть 10-відсоткової частки доходу змусила б Epic змінити поточну бізнес-модель Bandcamp або вести бізнес з довгостроковими збитками», – заявили в Epic.

Epic також стверджує, що музичним виконавцям, можливо, доведеться довше чекати на виплати.  Поточна платіжна система музичного магазину дозволяє виконавцям отримувати гроші протягом 24-48 годин після продажу, але Google не платить розробникам до «45 днів».

Раніше цього місяця Barnes & Noble прибрали можливість купувати цифрові книги зі свого додатка для Android, а Audible більше не дозволяє використовувати дебетову або кредитну картку для придбання книг Audible.

Южная Корея обяжет Apple и Google не препятствовать выбору альтернативных платежных систем в собственных магазинах приложений


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: