
Схоже, використання справжніх серверів компаній стає трендом серед хакерів. Нещодавно ITC.ua писав про Google, зараз «під прицілом» користувачі PayPal.
Як і у випадку з Google, зловмисники маскуються під справжню службу підтримки, щоб заволодіти даними акаунту користувача. При цьому електронні листи від них ідентифікуються як справжні, проходять перевірку DKIM та не потрапляють у спам. Користувачам повідомляють про додавання адрес до облікових записів для здійснення дорогих покупок. Переляканих людей направляють на телефони шахраїв для подальшого спілкування з метою отримати доступ до облікового запису.
За останній місяць користувачі отримали електронні листи від PayPal з таким вмістом: «Ви додали нову адресу. Це лише швидке підтвердження того, що ви додали адресу у свій обліковий запис PayPal». Електронний лист містить нову адресу, яку нібито користувач додав до PayPal, разом з повідомленням, яке нібито є підтвердженням покупки MacBook M4, а також проханням зателефонувати на вказаний номер нібито підтримки PayPal для скасування покупки.

«Підтвердження: вашу адресу доставлення MacBook M4 Max 1 ТБ ($1098,95) було змінено. Якщо ви не авторизували це оновлення, зв’яжіться з PayPal за номером +1-888-668-2508», — йдеться в електронному листі.
Повідомлення надходять з адреси «[email protected]», і тому викликають у жертви справжнє занепокоєння. Однак ті, хто їх отримує, підтверджують, що насправді до їхніх облікових записів не додавалися нові адреси. Цікаво, що листи надходять й на електронні адреси користувачів, не прив’язані до облікового запису PayPal.
Отже, одержувач вважає, що його обліковий запис зламали, щоб придбати MacBook, і телефонує за вказаним номером у фейкову підтримку PayPal — до шахраїв. У відповідь автоматично відтворюється запис про те, що він зв’язався зі службою підтримки PayPal, і потрібно дочекатися оператора. Людина на тому кінці дроту намагається налякати користувача та переконати завантажити та запустити ПЗ з сайту, яке нібито дасть можливість працівникам компанії відновити доступ до облікового запису та заблокувати транзакцію.

BleepingComputer радить у разі отримання подібного листа просто ігнорувати його та перевірити в акаунті PayPal, чи насправді до нього не доєдналася якась незрозуміла адреса та покупки. Оригінальна публікація описує технічні подробиці здійснення шахрайства. Дослідники пишуть, що їм вдалося зрозуміти, як генеруються подібні листи, і що деякі обмеження з боку PayPal могли б завадити фішингу.
Хакери з росії атакують українців активатором Windows KMS та підробленими оновленнями
Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% украінською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологіи та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: