Новини Пристрої 25.10.2023 о 10:30 comment views icon

Гендиректор Microsoft Сатья Наделла визнав, що відмова від Windows Phone і мобільних пристроїв була помилкою

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Гендиректор Microsoft Сатья Наделла визнав, що відмова від Windows Phone і мобільних пристроїв була помилкою

Наделла став третім генеральним директором Microsoft, який задумався про серйозні помилки компанії у мобільних телефонах.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Сатья Наделла обійняв посаду гендиректора, змінивши Стіва Балмера, у 2014 році й трохи більше ніж через рік списав $7,6 мільярда, пов’язаних з придбанням Microsoft телефонного бізнесу Nokia.

В інтерв’ю Business Insider Наделла визнав, що з «виходом» Microsoft з бізнесу мобільних телефонів можна було впоратися краще.

«‎Рішення, про яке, на мою думку, говорять багато людей – і одне з найскладніших рішень, яке я прийняв, коли став генеральним директором – це наш вихід із того, що я буду називати мобільними телефонами. Думаю, що ми б могли змусити це працювати»

Windows Phone припинила роботу через кілька років після списання телефонного бізнесу Nokia. Відтоді Microsoft випустила свої телефони Surface Duo і Surface Duo 2 на базі Android, але без появи наступника та відсутності оновлень програмного забезпечення неясно, яке майбутнє чекає на серію.

12 років тому Microsoft випустила Windows Phone 7 – операційну систему, яка стала успішною та одночасно провальною для компанії

Наделла став вже третім генеральним директором Microsoft, який визнав помилки компанії у сфері мобільних пристроїв. Білл Гейтс говорив, що його «найбільшою помилкою» було те, що Microsoft програла Android. Google придбала Android у 2005 році за $50 мільйонів, і колишній генеральний директор Ерік Шмідт у 2012 році визнав, що спочатку компанія зосереджувалася на тому, щоб перевершити ранні зусилля Microsoft Windows Mobile.

Стів Балмер також повільно реагував на загрозу Android і iPhone, сміючись над мобільним пристроєм Apple та називаючи його «найдорожчим телефоном у світі, який не приваблює бізнес-клієнтів, тому що не має клавіатури». У 2013 році він зізнався, що шкодує, що не зосередився на телефонах набагато раніше.

Курс Финансовый директор.
Отримайте комплексне розуміння фінансової діяльності. Час підніматись по карʼєрним сходам.
Ознайомитись з курсом

Проте протягом останнього десятиліття Microsoft зосередилася на програмах для Android та iOS. Компанія постійно оновлює свою програму Phone Link, щоб зв’язати телефони Android і навіть iPhone з Windows, а Microsoft тісно співпрацює з Samsung, щоб гарантувати, що її мобільні програми Office попередньо встановлені на телефонах Samsung Android.

Глава Microsoft Сатья Наделла про ШІ: «Джобс казав, що комп’ютери — велосипеди для розуму. Тепер у нас є парова машина для розуму»

Джерело: The Verge

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: