Новини Крипто 12.08.2023 о 21:47 comment views icon

Глава FTX Сем Бенкман-Фрід йде до в’язниці за тиск на свідків

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2023-11-12_18-48-05-3-268x190-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2023-11-12_18-48-05-3-268x190-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2023-11-12_18-48-05-3-268x190-1-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту

Глава FTX Сем Бенкман-Фрід йде до в’язниці за тиск на свідків

Суд підтримав прохання Федеральної прокуратури про скасування застави для засновника FTX Сема Бенкмана-Фріда – його викрито у тиску на свідків. Бенкман-Фрід був взятий під варту безпосередньо після судового засідання у п’ятницю.

Суддя відхилив прохання Бенкмана-Фріда про відстрочку утримання під вартою до розгляду апеляції. Якщо апеляцію не буде задоволено, він залишиться під вартою до судового розгляду у кримінальній справі 2 жовтня.

«Є вагомі підстави вважати, що підсудний намагався вплинути на свідків щонайменше двічі», — суддя Льюїс Каплан.

Державне звинувачення вимагало, щоб Бенкман-Фрід був ув’язнений у Патнемі, штат Нью-Йорк. Він матиме доступ до ноутбука інтернетом для підготовки до захисту. Відповідно до процедури його мали б відправити до Бруклінського муніципального центру ув’язнення – установи, найближчої до будівлі суду, з обмеженим доступом до інтернету.

З часу арешту у грудні Сем Бенкман-Фрід перебував на волі під заставою $250 млн. Умови звільнення вимагали, щоб він залишався у будинку своїх батьків у Пало-Альто, штат Каліфорнія.

Звинувачення та суд засмутило спілкування обвинуваченого з пресою з метою вплинути на процес, яке Міністерство юстиції характеризує як «зразок фальсифікації показань свідків та ухилення від умов звільнення під заставу». У липні суддя Каплан зробив йому пряме та суворе попередження щодо цього.

Онлайн-курс "Кібербезпека та захист інформаційних систем" від robot_dreams.
Навчіться вибудовувати захист, прораховувати можливі ризики та грамотно менеджерити процеси безпеки — під менторством експерту з 13-річним досвідом.
Детальніше про курс

Представники преси, зокрема адвокат The New York Times та Комітет репортерів за свободу преси, подали листи із запереченнями проти затримання Бенкмана-Фріда, називаючи його порушенням свободи слова. Адвокати захисту стверджують, що Бенкман-Фрід відстоював своє право відповідно до Першої поправки та не порушував умов застави, розмовляючи з журналістами.

У клопотанні про затримання звинувачення заявило, що за останні кілька місяців відповідач надіслав понад 100 електронних листів у ЗМІ та здійснив понад 1000 телефонних дзвінків представникам преси. Останньою краплею, за словами прокуратури, стала передача Бенкменом-Фрідом записів із щоденника його колишньої дівчини Керолайн Еллісон до New York Times. Еллісон визнала себе винною у грудні 2022 року.

Колишній виконавчий директор збанкрутілого криптовалютного хедж-фонду Alameda Research, Еллісон співпрацює зі звинуваченням із грудня та стане головним свідком звинувачення. Під час оголошення рішення про взяття Бенкмана-Фріда під варту суддя зазначив, що зусилля обвинуваченого збули спрямовані на шкоду Еллісон та дискредитацію її як свідка.

Сему Бенкману-Фріду пред’явлено кілька звинувачень у багатомільярдних шахрайських діях на збанкрутілій криптовалютній біржі FTX.

Засновник FTX Сем Бенкман-Фрід мав намір коштом інвесторів купити острівну державу Науру та побудувати там бункер

Онлайн-курс "Кібербезпека та захист інформаційних систем" від robot_dreams.
Навчіться вибудовувати захист, прораховувати можливі ризики та грамотно менеджерити процеси безпеки — під менторством експерту з 13-річним досвідом.
Детальніше про курс

Джерело: CNBC


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: