Новини Софт 20.04.2023 о 11:59

Google Fi — третій ребрендинг віртуального оператора за 8 років та 7-денний пробний період

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-08_12-53-42-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

Google Fi — третій ребрендинг віртуального оператора за 8 років та 7-денний пробний період

Віртуальний мобільний оператор Google провів уже третій ребрендинг за вісім років та додав можливість безплатного тестування послуг на eSIM. Також сервіс отримав новий логотип.

Курс
Excel для бізнесу
Навчимо вас шаманити в тій страшній табличці. Українською
Хочу
project

Спочатку сервіс називався Project Fi, потім Google Fi, його нову актуальна назва Google Fi Wireless. Новий логотип оператора досить примітний: це буква “F”, стилізована під “палички” телефонного індикатора мережі, що розвернений на 90°.

Google Fi Wireless

Новий безплатний пробний режим дозволяє кожному власнику телефону з eSIM протягом 7 днів користуватися послугою Google Fi Wireless з 10 ГБ трафіку. Насамперед це можливість оцінити якість зв’язку та покриття.

На час пробного періоду Google надає новий номер Fi зі збереженням працездатності поточного номера. Нюанс у тому, що безкоштовний тариф вимагає введення даних кредитки – через тиждень автоматично буде виставлено рахунок на $50 відповідно до тарифу Simply Unlimited. Однак підписку одразу можна скасувати парою дотиків, при цьому все одно можна скористатися 7-денним пробним періодом.

Google Fi Wireless

Програма Google Fi Wireless отримала горизонтальний список членів сім’ї вгорі у вигляді традиційних круглих іконок з підписом. Натискання на профіль демонструє використання ним даних та відкриває налаштування батьківського контролю. Батьки можуть дозволити пристрою спілкуватися лише з людьми зі списку контактів (лише для Android), віддалено вмикати спільне використання розташування або керувати обмеженнями даних.

Google Fi дозволяв безплатно шерити смартфон на тарифах Flexible і Unlimited Plus, тепер ця можливість також поширюється на базовий план Unlimited. Компанія пропонує безкоштовні смартфони в США у разі дворічної підписки на Google Fi Wireless: під час придбання на сайті Fi пакета видається Pixel 6a з повною оплатою покупцем його ціни $449, які повертаються у вигляді щомісячних виплат протягом 24 місяців.

Курс PR-комунікацій.
Навчимо писати пресрелізи, які працюють.
Хочу

Понад рік тому, у зв’язку з військовим вторгненням росії в Україну, Google Україна скасувала плату за міжнародні дзвінки з України та США в Україну через Google Fi:

Google Україна: розширено доступ до Project Shield, підтримка в $25 млн, застосунок “Повітряна тривога”, скасована плата за дзвінки Google Fi/Google Voice

Джерело: Ars Technica


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: