Новини

Google помилково виплатила етичному хакеру $250 тис. — йому знадобилося три тижні, щоб повернути гроші (підтримка не відповідала)

Google помилково виплатила етичному хакеру $250 тис. — йому знадобилося три тижні, щоб повернути гроші (підтримка не відповідала)

Етичний хакер отримав від Google майже $250 тис., і дуже здивувався цій виплаті, оскільки не чекав ніяких виплат від компанії. Про неочікувану нагороду у $250 тис. від Google він розповів у своєму Twitter.

«Пройшло трохи більше 3 тижнів відколи Google випадково відправила мені $249999, і я досі не отримав відповіді на заявку в службу підтримки. Ми можемо якось зв’язатися з @Google?

(Все гаразд, якщо ви не хочете повернути їх…», – написав Сем Каррі.

Каррі каже, що він хакер і шукає помилки за винагороду. Він працює штатним інженером з безпеки в компанії Yuga Labs, відомої як творець NFT колекції Bored Ape Yacht Club. Іноді Каррі займається пошуком помилок у програмних рішеннях Google та інших компаній

Невдовзі після зазначеної вище публікації Сем Каррі написав нове повідомлення. Він уточнив, що Google зв’язалася з ним, і тепер він вирушає до банку, щоб повернути платіж.

Курс
UI/UX Design
Навчіться у вільний час розробляти вебінтерфейси, які подобатимуться клієнтам, та заробляйте від $1000
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design

«Наша команда нещодавно здійснила платіж не тій стороні через людську помилку», – сказав представник Google. «Ми цінуємо, що зачеплений партнер швидко повідомив про це, і ми працюємо над тим, щоб виправити це».

Джерело: marketwatch


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: