Новини

Хакери Anonymous зламали сайт Роскомнагляду та виклали у відкритий доступ 817,5 ГБ даних

Хакери Anonymous зламали сайт Роскомнагляду та виклали у відкритий доступ 817,5 ГБ даних

Хакери Anonymous заявили, що їм вдалося зламати сайт Роскомнагляду (російського агентства, що відповідає за моніторинг, контроль та цензуру в ЗМІ та соцмережах) та отримати доступ до більш ніж 360 тисяч файлів загальним обсягом 817,5 ГБ. Ці файли опубліковані, їх можна завантажити.

“Цей набір даних був випущений напередодні, в розпал або після кібервійни або гібридної війни. Отже, існує підвищена ймовірність шкідливих програм, прихованих мотивів і змінених або імплантованих даних, а також помилкових позначок або фальшиві персональні дані. Тому ми закликаємо читачів, дослідників та журналістів виявляти особливу обережність при поводженні з даними”, — сказано у публікації.

Саме Роскомнагляд дає вказівки про те, що можна публікувати в соцмережах, і наказав ЗМІ видаляти матеріали, які називають вторгнення росії в Україну війною. Він заблокував доступ до Facebook та пригрозив заблокувати доступ до російської версії Вікіпедії через статтю про напад на Україну.

До речі, 9 березня Роскомнагляд вимагав від адміністрації соціальної мережі TikTok зняти обмеження, накладені на відеозапис звернення президента рф Володимира Путіна, а також пояснити причини їх введення. Там зазначили, що TikTok обмежив доступ до аудіодоріжки відео для іноземних користувачів.

Раніше хакери Anonymous взяли на себе відповідальність за злам сайтів російських державних відомств: Мінкульту, Федеральної антимонопольної служби, Федеральної служби виконання покарань, Росстату та Мінцифри.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: