Новини

«‎Хостмайстер» посилив захист інфраструктури за допомогою системи автентифікації Hideez

«‎Хостмайстер» посилив захист інфраструктури за допомогою системи автентифікації Hideez

Компанія «‎Хостмайстер» (адміністратор домену .UA) посилила захист своєї мережевої інфраструктури за допомогою системи автентифікації Hideez, що базуються на апаратних ключах доступу Yubikeys компанії Yubico.

Мережева інфраструктура «‎Хостмайстер» наразі охоплює сервери та хмарні сервіси, розташовані у кількох містах України, країнах Європи та США. Система Hideez своєю чергою забезпечить співробітникам захищений та надійний доступ до ресурсів компанії з будь-якої точки світу.

«‎Ми вдячні Hideez та Yubico за можливість посилити захист наших ресурсів. Адже використання пристроїв Yubikeys дозволить убезпечити нашу інфраструктуру від несанкціонованого втручання сторонніх осіб»,

Олег Левченко,

директор компанії «‎Хостмайстер»

Співпраця між «‎Хостмайстер» та Hideez також передбачає інтеграцію універсального апаратного модуля захисту Yubico HSM для підписання доменів за технологією DNSSEC.

З 24 лютого Hideez надає українським організаціям безплатні ліцензії на користування автентифікаційним сервером Hideez та задарма постачає ключі безпеки YubiKey.

Курс
Full Stack вечірній
Отримуйте завдання від фахівців, що практикують, і вчіться у вільний від роботи час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack вечірній

Тут також буде доречно згадати про нещодавню ініціативу IT-гігантів Apple, Microsoft та Google, яка передбачає перехід на єдиний стандарт авторизації без паролів до кінця 2023 року.

Apple, Google та Microsoft запустять вхід без пароля на всіх основних платформах вже наступного року


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: