Новини Пристрої 18.05.2022 о 19:16

Huawei випустила покращені версії своїх годинників Watch GT 3 Pro і Watch Fit 2, а також датчик S-Tag

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-02-28_17-50-39-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-02-28_17-50-39-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-02-28_17-50-39-1-96x96.jpg

Максим Григор'єв

Автор новин

Нова версія годинника Huawei Watch GT 3 отримала професійну версію, яку назвали просто – Watch GT 3 Pro.

Курс
DATA SCIENTIST
Комплексний курс про магію даних. Вжух, і ти досвідчений фахівець
Дізнатись про курс
pic

Моделі Pro майже не відрізняються від «базових» GT 3, принаймні коли йдеться про апаратне забезпечення. Але вони роблять якісний стрибок у матеріалах та дизайні: в Huawei Watch GT 3 Pro бренд підкреслює стильний дизайн керамікою, титаном та шкірою.

Нові моделі годинника пропонуються з двома різними розмірами циферблату: 1,43-дюймовий екран для титанової моделі та 1,32-дюймовий для керамічної версії. В обох випадках встановлена ​​панель AMOLED: вона має автоматичне регулювання яскравості та роздільну здатність 466 x 466 пікселів. І у них є заводна головка, що обертається, яка дозволяє вам взаємодіяти з годинником.

Huawei випустила покращені версії своїх годинників Watch GT 3 Pro і Watch Fit 2, а також датчик S-Tag

Годинник включає інтелектуальний план бігу, який розробляє персоналізоване тренування для користувача, незалежно від того, чи є він професійним бігуном або новачком, на основі даних його статури та історії тренувань, призначених для поступового поліпшення бігових здібностей.

Годинник також пропонує професійні поради щодо навчання на основі даних, які вони збирають з усіх датчиків. Він також включає відстеження до 100 режимів тренувань, включаючи гольф, скелелазіння, їзду на велосипеді, плавання на відкритій воді, тріатлон, бігові лижі та дайвінг.

Обладнання було розроблено для використання помічника з медичного обслуговування. У цьому сенсі він має безліч датчиків (прискорення, гіроскоп, магнітометричний, оптичний пульсометр, барометр та температуру), які пропонують моніторинг менструального циклу, рівня кисню в крові, частоти серцевих скорочень, сну, респіраторного здоров’я та тиску.

Huawei випустила покращені версії своїх годинників Watch GT 3 Pro і Watch Fit 2, а також датчик S-Tag

Watch GT 3 Pro підтримує бездротове підключення через Bluetooth і включає мікрофон та динаміки для відповіді та здійснення дзвінків, а також перегляду та написання текстових повідомлень. Він також має NFC.

Курс PR-комунікацій
Навчимо писати пресрелізи, які працюють
Хочу

Акумулятор, якого вистачає на більш ніж сім днів нормального використання (14 днів у випадку Huawei Watch GT 3 Pro Titanium), підтримує швидку бездротову зарядку на 10 Вт. За словами компанії, це означає, що годинник заряджається за десять хвилин, щоб забезпечити повний день нормального використання.

Як частина підключеної екосистеми Huawei, Watch GT 3 Pro працює на HarmonyOS, але сумісний з телефонами під керуванням Android, починаючи з версії 6, та iOS, починаючи з версії 9. Він також пропонує інтелектуального голосового помічника, але тільки коли він пов’язаний із мобільним телефоном Huawei.

Стартова ціна годинника Watch Gt 3 Pro складає 369 євро, і вони будуть доступні з цієї середи у версії з титану діаметром 46 мм, а керамічна версія діаметром 43 мм з’явиться в червні за ціною від 599 євро.

Huawei випустила покращені версії своїх годинників Watch GT 3 Pro і Watch Fit 2, а також датчик S-Tag

Компанія також анонсувала годинник Watch Fit 2 (від 149 євро) з 1,74-дюймовим екраном з роздільною здатністю 336 x 480 дюймів, що на 18,6% більше, ніж у попереднього покоління. На додаток до 97 режимів навчання, які він пропонує, він також має функції моніторингу здоров’я та викликів по Bluetooth.

Huawei випустила покращені версії своїх годинників Watch GT 3 Pro і Watch Fit 2, а також датчик S-Tag

Також Huawei представила S-Tag – професійний датчик руху, який можна чіпляти за шнурки.

Спеціальний дизайн Huawei S-Tag дозволяє бачити подвійну частину, утворену датчиком (з увімкненим світлодіодом), який прикріплений до основи у формі затиску для кріплення, наприклад, на кросівках або футболці. І все це при вазі лише 7,5 грамів. Вони витримують занурення у воду до 50 метрів, тому з ним можна навіть плавати.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: