Новини

Ілон Маск готовий інвестувати до $15 млрд особистих коштів для купівлі Twitter

Ілон Маск готовий інвестувати до $15 млрд особистих коштів для купівлі Twitter

Мільярдер Ілон Маск опублікував дві посади в Twitter, які, на перший погляд, можуть здатися досить безневинними. 16 квітня в акаунті глави Tesla з’явився запис «🎶 Love Me Tender 🎶», що відсилає до пісні Елвіса Преслі. А другий пост, що з’явився 19 квітня, містив лише прочерк та фразу «___ is the Night». Це також відсилання, але вже до книги Френсіса Скотта Фіцджеральда «Ніч ніжна» (Tender is the Night). Як і у випадку з піснею Преслі, Ілон Маск приховав слово «tender», яке можна перекласти і як «ніжність», і як «тендер, торги».

Як припускає Reuters, таким чином Маск натякає на можливість поглинання Twitter.

Перший пост «Love Me Tender» з’явився після того, як Twitter вирішив відбити атаку мільярдера продажем акцій зі знижкою, щоб запобігти будь-яким спробам акціонерів накопичити частку понад 15%. Ілон Маск поки що володіє 9,1% акцій, що робить його другим за величиною власником цінних паперів соцмережі.

Курс
Python
Опануйте професію Python-розробника за 4 місяці й отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Python

Другий допис глави Tesla з’явився разом з новинами, що він готовий інвестувати від $10 до $15 млрд у Twitter і зробити соцмережу приватною компанією.

Маск планує подати нову тендерну пропозицію приблизно через 10 днів і навіть залучив компанію Morgan Stanley для отримання ще $10 млрд. на покупку Twitter. Аналітики та інвестори вважають, що правління Twitter відхилить пропозицію мільярдера. Але на цей випадок він має «план Б».

Reuters додає, що все більше приватних інвестиційних компаній висловили зацікавленість у придбанні частки Twitter. Одна з них Thoma Bravo минулого тижня зв’язалася з представниками соцмережі, щоб вивчити питання про викуп, перебивши пропозицію Маска.

Ілон Маск поділився своїм баченням розвитку Twitter (оплата підписки Twitter Blue в Dogecoin та перейменування на Titter) та відмовився від місця у раді директорів компанії


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: